İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Egitim Sitesi İçin Joomla Düzenlemesi

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Arkadaşlar merhaba joomla bilgisi olan bir arkadaşımız site için yardımcı olabilir mi? Ben joomla kurdum. Ücretli bir temayı satın aldım fakat joomla hiç bilmediğim için tema ayarlarını yapamadım. Yardımcı olacak arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim.

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eski bir mesaj ama belki birine lazim olur... Genelde temaya ait demo sitede gordugunuz kurulum sadece temayi yuklemek ile elde edilmez. Demoda kullanilan moduller ve diger eklentiler ayrica kurulur ve o gorunumu elde etmek icin de yerlesimleri de uygun yapmak gerekir. Temalarin icinde farkli dizinler yer alir mesela icinde bulacaginiz quickstart vb. İsimlerle demonun birebir aynisi ile beraber joomlanin kurulmasini saglayan hizli kurulum paketi olur. Yapilmasi gereken joomlanin ilk kurulurken bu paket ile kurulmasidir. Orjinal demo ve eklentilerinden yerlesimine kadar her sey hazir gelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5