İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eğitim sitesinden reklam alanı

sorumvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin adresi : www.sorumvar.net/forum seviyeli bir forum sitesidir.Üyelerimizin %90 nını öğretmen ve öğrenciler oluşturuyor.Çok hitli bir site değildir.Ama fiyatta ona göre olacaktır.

İletişim: PM ile hangi kısma nasıl bir reklam vereceğinizi söylerseniz fiyat konusunda sizi bilgilendiririm.

Reklam alınabilecek yerler: Tüm sayfaların üstüne,imza kısımlarına,mesaj aralarına,... vb.

Pop-up reklam almıyorum.A.d.u.l.t ve illegal içerikli sitelerden reklam almıyorum.
Kolaylıklar diliyorum.

Sayyac:

sorumvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/smf/144944-smf-reklam-alanlari-manuel-kurulumlar.html

Bu adresteki reklam alanlarına bakınız.En üstteki veya en alttaki hariç diğer tüm reklam alanlarını kullanabilirsiniz.Eğer sizin istediğiniz bir yer varsa onu söyleyin.Olup olamadığını veya fiyatını belirleyelim.

Her sayfada gösteilecek reklam alanları için aylık 15,
ilk sayfada veya mesaj içlerine kullanılacak reklam alanları için aylık 10 TL.

6 aylık her sayfada gösterilecek reklam için: 70
6 aylık ilk sayfa veya mesajlarda gösterilecek reklam için: 45

Daha uzun bir süre olursa onu değerlendiririz.Bu arada ben bir öğretmenim.Herhangi bir sorun olursa paranızı iade edebilirim.Yerim bellidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5