İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eğlendirirken Para Kazandıran Forum!! Ödeme Kanıtları ile!!!!

ketos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Refli Link.

Paylaşımlarla olsun , bonus paralar kazanmak için sorulan sorulara verilen doğru yanıt, üyelikle olsun bu sistemle herkes birşeyler kazanacak. (üye olmayanlar hariç ) Üye olana bile para dağıtıyorlar. Bu sistemi ilk olarak ben tanıtıyorum.

Öncelikle bu forumun temel amacının sizlere para kazandırmak olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bunu bir forum ortamına taşımamızın sebebi sizleri eğlendirirken aynı zamanda da para kazanmanızı sağlamak.

Forumda para kazanmak için çeşitli yöntemler mevcut. Bugüne kadar bilindik sıkıcı reklam tıkla kazan , upload et kazan , download et kazan gibi yöntemleri unutun. Olayı biraz daha farklı boyuta taşıyıp çeşitleri olan eğlenceli bir kazanç platformuna dönüştürdük. Kısacası para dağıtıyoruz !

Kazanmış olduğunuz para hesabınıza dolar olarak gönderilecektir.
Gönderim türü yalnızca
PAYPAL olacaktır.

Bu bilgiler neticesinde kazancın nasıl olacağına dair bilgi vermek istiyorum ;

soldi.gif

Haftanın belirsiz günlerinde akşam saat 9'DA yarışmalar düzenlemek.
İlk cevabı veren üyemize 1 $ anında hesabına yüklecektir.
Forumumuza önem verip üye olan herkese teşekkür niteliğinde 0,01 $ hediye edilecektir.
Ödemeler Cumartesi akşamları saat 9da PayPal hesabına gönderilecektir. Bu nedenle lütfen üyelikte kullandığınız email adresinin paypal hesabınızda kullandığınız adresle aynı olması gerekmektedir. Olası bir hatada sorumluluğun tamamı ile sizde olacağını bildirmek isterim.

Konu başına 0,04 $ ile 500 mesajı tamamlayan herkese 20 $ anında Paypal hesabına gönderilecektir.
Ayrıca referans numaranızdan üye olanlar için 0.05$ hemen hesabınıza eklecektir.
Forum kurallarına uymayıp uyarı sistemine göre uyarılan kişilerden 0.5$(uyarı durumuna göre sıfırlanabilir.) düşürülecektir.

Refli Link.

rd1pd3.png

9daizle. com

rd1pd3.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5