İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Egonomiğin Dehası Caner Öncel İle Röportaj Yaptık

krdndm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
egonomik.PNG

Türkiyenin kaliteli sitelerinin birinin sahibi olan Caner ÖNCEL Egonomik adlı kişisek bloğu ile herkes tarafından tanınıyor.Çoğu kişi Egonomiği isimce tanıyor ama site sahibini pek bilmiyor.Bizde sizleri site sahibi ile tanıştırmak kaynaştırmak için keyifli bir Röportaj yaptık.Sağolsun Caner ÖNCEL Röportaj teklifimizi hiç düşünmeden yanıtladı.Gerçekten çok keyifli delidolu bir insan kendisi.Tanışınca daha iyi anladım nasıl biri olduğunu.Şimdi hem keyifli hemde bilgilendirici Röportajımıza geçelim.

Röportajımız :

1) Merhabalar. Öncelikle Bizimle Röportaj Yaptığınız İçin Teşekkür Ederiz. Acaba Ben Biliyorum Ama Okuyucularımız İçin Adınızı Soyadınızı, Yaşınızı Ve Mesleğinizi Söyleyebilir Misiniz ?
İsmim Caner ÖNCEL. 28 yaşındayım, şu anda bir bilişim firmasında web geliştirici olarak çalışıyorum. Röportaj yapmaya değecek bir şeyler yaptığımı gösterdiğiniz için ben teşekkür ederim.

2) Hangi Okulları Okudunuz Ve İstediğiniz Mesleğimi Yapıyorsunuz ?
Aslında geçmişte hayatıma yön verecek kararlar alma konusunda çok başarılı değildim. Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümününü hiç istemediğim halde bir vesile okumaya başladım. Bir süre sonra muhasebeci olmak istemediğimi fark ettim ve okulu bıraktım. Bilişim sektörüne yönelmeye bundan sonra karar verdim ve şu anda çok şükür sevdiğim mesleği icra ediyorum.

3) Mesleğinizin Ne Gibi Zorlukları Var ?

Eğer sevdiğiniz mesleği yapıyorsanız başkalarına zor gibi görünen şeyler sizin için mesleğinizin parçalarını ifade ediyor. Benim mesleğimle ilgili şikayet ettiğim tek konu erken kalkmak zorunda olmam :)

4) Egonomik İlk Bloğunuz Mu Yoksa Başka Bloglar Veya Siteler Açtınız Mı ?
Egonomik ilk blogum, daha doğrusu ilk kişisel sitem. Ondan önce bir çok ticari amaçlı sitem olmuştu. Bazıları hala yayına devam ediyor fakat ne yazık ki hepsiyle ilgilenebilecek kadar zamanım olmuyor. Şu anda kendime ayırabildiğim zamanlarda enerjimi sadece Egonomik'e kanalize edebiliyorum.​

GİZLİK KURALLARINDAN DOLAYI RÖPORTAJIN DEVAMINI BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5