• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Ejderha Pençesi nerden düşer

kutluseo

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
29 Kasım 2019
Mesajlar
277
Reaksiyon
2
Puanları
0
Yaş
23
Şube
İzmir
43 Aydır Üye
Ejderha Pençesi artı basma eşyalarındandır. Bu eşya bir item yada eşyanızı yükseltirken istenebilir. Aşağıda hangi eşyalarda istendiğini göstereceğiz. Metin2 de oldukça lazım olan itemlerden biridir. Artı basma eşyaları bizim için her zaman önemli bir durumdadır. Ejderha Pençesi düşürmek için belirli yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.

Ejderha Pençesi hangi yaratıklardan düşer;
Beran-Setaou: Kesmelisiniz. Sürgün Mağarası-2 de bulunmaktadır.Bu bölgenin patronu,harita sonundaki odada bulunan (Beran-Setaou) dur, Sura Ruhu dan Ejderha Odası na girilir.

Ejderha Pençesi nerede kullanılır
Şuan için hangi eşyada kullanıldığı bilinmemektedir. İleriki zamanlarda bilinmesi durumunda burda ya güncelleme ile yada yorum yazarak size bildireceğiz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst