İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekim Teknolojiden'den kaçırılmayacak kampanya domain alana hosting BEDAVA

Ekimonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 yıllık geçmişimizle müşterilerimize sunduğumuz güven ve kaliteyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ekim Teknoloji'den kaçırılmayacak fırsat DOMAİN ALANA 50 MB HOSTİNG BEDAVA (domain tescili sadece 15 TL)

Firma Bilgileri
Ekimonline İnternet Hizmetleri
Özge KARAŞ - Satış Temsilcisi
E-mail : [email protected]
Msn : [email protected]
Web : www.ekimonline.com
Şirket Web : www.ekimteknoloji.com.tr
Telefon : 0 366 215 44 30
Fax : 0 366 215 57 85
Yer sağlayıcı Faaliyet Belgesi No : 20

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Fiyat biraz domain+host parası şeklinde olmuş.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Evet 20 TL ye domain hiçbir yerde satılmıyor. Fiyat domain+host şeklinde olmuş. En kötü fiyatla domaine 15 tl dense 5 tl 50 mb hosta fazla bile. Bu zamanda 50 mb host ile ne yapılabilir ki.

LACRIMAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş farklı bir satış sistemi uygulamış baltalamamak lazım onunda kendince bir fikri vardır elbet bence uygunsa alınmalı değilse olumsuz yorum yapılmamalı çünkü etik değil

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaş farklı bir satış sistemi uygulamış baltalamamak lazım onunda kendince bir fikri vardır elbet bence uygunsa alınmalı değilse olumsuz yorum yapılmamalı çünkü etik değil

Saçmala. Neden etik olmasın. Domain alana host bedava diye konu açılmış ama domain için söylenen fiyat zaten domain+host parasına tekabül ediyor. Hostun bir bedavalığı olmadığını söylüyoruz. Aynı piyasa fiyatı 100 tl olan bir ürüne 150 tl yazıp üstünü çizip 100 tl yazıp 50 tl indirim yaptık gibi birşey bu. 20 tl ye nerede domain satılıyor ben hiç görmedim. Domainin yıllık fiyatı 14,65 tl şuan. Durum böyle oluncada eleştiri gayet normaldir laf olsun torba dolsun diye saçmalamanın alemi yoktur.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bugün marketden bir ürün aldığınızda yanında bardan tabak çanak veriyorlar siz sanıyormusunuz o bedavaya geliyor :) adam onunda parasını çıkartıyor kimse kimseye bedavadan bişi vermez arkadaşlar he dediğiniz doğru 15 lira ya domainlervar ama bu arkadaşın domain satması için toplu domain satışlarıiçin yetkili mercilerden izin alıp ve belirli bir lisans alması gerekir bundayoksa adam başka yerden alıyorsa üstüne karınıda koyor satıyor he alıp almamak senin elinde işine geliyorsa
Kolaygelsin iyi satışlar

LACRIMAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçmala. Neden etik olmasın. Domain alana host bedava diye konu açılmış ama domain için söylenen fiyat zaten domain+host parasına tekabül ediyor. Hostun bir bedavalığı olmadığını söylüyoruz. Aynı piyasa fiyatı 100 tl olan bir ürüne 150 tl yazıp üstünü çizip 100 tl yazıp 50 tl indirim yaptık gibi birşey bu. 20 tl ye nerede domain satılıyor ben hiç görmedim. Domainin yıllık fiyatı 14,65 tl şuan. Durum böyle oluncada eleştiri gayet normaldir laf olsun torba dolsun diye saçmalamanın alemi yoktur.

Hakarete ulaşan kelimeler kullanmana hakkın yok bugün bende hosting satıyorum belki arkadaşın yaptığını yapmıyorum ama hiç bir yerde domain 20 tl değil diyorsun turkticarette 21 tl ikincsi 14,65 veren yerde var 21 tl de bu enom resellerclub vs. yerlerin belli depozito karşılığı yaptığı ücretlerden kaynaklanır sen 14,65 e alabilirsin ama resellerclub bayiliğine yeni adım atmış ve 199$ depozitolu başlangıç paketi almış bir kişi 14,65e bile alamıyor hesaplı değilse almazsın veya alırsın kimse seni zorlamıyor şunuda sanmayın ben ne arkadaşı tanırım nede onu savunurum ama her insanın saygılı olma zorunluluğu vardır laf olsun torba olsun :) ne kadar saçma bir kelime

Ekimonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yapmış olduğumuz hatadan dolayı sizlerden özür dileriz.Fiyatımız düzeltilmiştir.Domain fiyatlarımız 15tldir.Konu açılırken yapılmış bir hatadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi