İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekip ariyorum.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Merhaba arkadaslar, yeni bir forum kuracagim(Rock ve Metal üzerine) ancak uzun zamandır forum işinde yer almıyordum yani kendime ait bir forumum yoktu.
Önceki forumum Alkolik.org 1 senelik bir serüvendi ancak hit ve aktif üye sayısı açısından büyük kitlelere ulaşmıştım..

Şimdi kuracağım Metal sitesinin domainini saklı tutuyorum, kurduktan sonra duyuracağım zaten yeni web siteleri üzerinden..
Ben ekibe herhangi bi ücret vermeyi düşünmüyorum sadece bu işe gönül vermiş daha doğrusu kültürü bu şekilde olan kişilerle beraber çalışma ekibi oluşturmak istiyorum..
Ha ileride eğer site üzerinden bir gelirim olursa tabii ki bu geliri her arkadaşımla beraber paylaşmaya hazırım..

Aradığım ekip kişileri şöyledir;
* Forum genel sorumlusu - Benden sonra gelecek kişiler olacak bunlar, moderatörlerin denetimi kategorilerin eksikleri v.b gibi her türlü sorunlarla anlık ilgilenebilecek kişiler (2)
* Kategoriler sorumlusu - Süper Moderatör.
* Kategori sorumluları - Moderatör :)
* Köşe yazarları - Her ne kadar forumda olsa, Metal hakkında Türkiyedeki Metal hakkında ve gruplar hakkında yazı yazmak isteyen kişiler olursa o kategoride yazıp o kategoride yetkili olacaktır. Bunu bende yapacağım boş zamanlarımda.
* Facebook sorumlusu - Facebook üzerinden yayılmamıza yardım edecek kişi-ler-

Admin panel yetkisini dert etmemenizi dilerim, varsa zevkli bir ortam kurmak isteyen ve bunu birisiyle beraber yapmak isteyen buyursun gelsin. Giderlere hiç kimse karışmayacaktır ama gelir olursa bu saydığım rütbedeki herkes ortaktır.

uskuary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek bi görevde bulunmakta yatkın olamam ama site adını pm'lersen..sevdiğimiz müziğe günde 1kaç saat ayırabiliriz.Yazı olsun röportaj takibi olsun..

üniversitede öğrenciyim.1-2 haftaya tatilde bulunucam o ara dilediğin konularda tam anlamıyla katkı sağlayabilirim..ötesinde rütin düzeyde var olurum.

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metal müzikle ben de ilgileniyorum, siz de isterseniz ekibinize katılmak isterim.

SpizeLt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Metal i severim o kadar olmasa da. PM atarsanız yardımcı olurum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
beni videolardan sorumlu yap :p
indir bindir olayları olursa yardımcı olurum, kardeş site olayına gireriz, güzel olacak güzeeel:D

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sizinle çalışmak istiyorum. Olumlu yada olumsuz PM bekliyorum hocam..
Dilerseniz daha önce yönettiğim vBulletin altyapılı referanslarımı gönderebilirim.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Referansa falan gerek yok hocam :)
Teknikle zaten hiç başınız ağrımayacak, o konuyla full ben ilgileneceğim forumla ilgilenmeniz yeterli, eksik olursam zaten mutlaka sizin bilgilerinize başvururum.
Siteyi bugün-yarın açacağım şu ufak dönemi bi atlatıyımda.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
başlığı ve mesajları görünce eski günler geldi aklıma ve gülümsedim; beni gülümsettiğiniz için teşekkür ederim, vaktim olsaydı yer almak isterdim.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
başlığı ve mesajları görünce eski günler geldi aklıma ve gülümsedim; beni gülümsettiğiniz için teşekkür ederim, vaktim olsaydı yer almak isterdim.

Başlığı gördüğümde aynı düşünce benimde aklıma geldi. :)

Eskiden ne kadar güzel ortamlar vardı ya. Şimdi mumla arıyorum o günleri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5