İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekip Arkadaşları Aranıyor

T

trgy

Misafir
iyi.net platformunda çalışmak üzere tecübeli ve deneyimli kişiler aramaktayım. çalışacak kişinin yapacağı şey gelen ürünleri standartlara uyup uymadığını eksik dosya olup olmadığını kontrol etmektir. Maaş konusuna gelince uygun gördüğüm kişilere geri dönüş yapıp konuşulacaktır. Aranılan özellikler;

-Xhtml/Css konusunda uzman
-Photoshop konusunda bilgili (ufak tefek işler yapabilecek)
-0'dan Wordpress tema yapabilen

Başvurularınızı bana pm göndererek yapabilirsiniz.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Valla maaş falan istemem , görev verilsin yeter.Photoshopdan anlarımda diğer vasıflar uymuyor .

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Cenk isimli arkadaşa link vermişsin onun çalışmaları çok iyi tasarım konusunda yeterince ücreti verdiğinde sanırım başkasına ihtiyacın olmaz :p Hatta o arkadaş duyarsa sesimizi, kendi ihtiyaçlarımız içinde teklif isteyebiliriz bana yazarsa iyi olur

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Cenk isimli arkadaşa link vermişsin onun çalışmaları çok iyi tasarım konusunda yeterince ücreti verdiğinde sanırım başkasına ihtiyacın olmaz :p Hatta o arkadaş duyarsa sesimizi, kendi ihtiyaçlarımız içinde teklif isteyebiliriz bana yazarsa iyi olur

o freelance çalışan birisi galiba, trgy'ın istediği iyi.net ekibinde görev alacak arkadaşlar..

Arno

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turgay msn üzerinden bu konuyu detaylı görüşelim...

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bence bu işte sağlam siteleri olan webmasterlar yer alsa daha iyi olur (eğer yapacağı işler bunlardan ibaretse)

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu bilgilerin hepsine birden sahip birinin işi zaten başından aşkındır.
Günde 1-2 saat ilgilenebilecek birini belki bulabilirsiniz ama tam zamanlı çalışacak biri zor gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5