İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekip arkadaşları aranmaktadır

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ne tür projeler yapmayı düşünüyorsunuz?

Bu sorunuzu üstü kapalı bir şekilde kısaca açıklayayım.

Ne forum ne video ne kadın nede bu türden siteler kesinlikle olmayacak.

Tamamen sektörel çalışılacaktır.

Yazın ne gider kavun, karpuz, kısa kol tshirt kışın ne gider, portakal, mandalina, kazak.

Mevsimine göre sektörde arz ve talebin yüksek olduğu projeler yapılacak ve bu projelere sahip olmak isteyen sektör firmaları ile görüşülüp dilerse proje devredilecek dilerse kiraya verilecek.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu sorunuzu üstü kapalı bir şekilde kısaca açıklayayım.

Ne forum ne video ne kadın nede bu türden siteler kesinlikle olmayacak.

Tamamen sektörel çalışılacaktır.

Yazın ne gider kavun, karpuz, kısa kol tshirt kışın ne gider, portakal, mandalina, kazak.

Mevsimine göre sektörde arz ve talebin yüksek olduğu projeler yapılacak ve bu projelere sahip olmak isteyen sektör firmaları ile görüşülüp dilerse proje devredilecek dilerse kiraya verilecek.

Bende bu tarz bir çalışma için alt yapı kurmaya çalışmıştım ama güvenebileceğim, bu işe gerçek anlamda zaman ayıracak planlı projeli şekilde çalışacak kişiler bulamadım.
Umarım sen başarılı olursun gayet mantıklı bir düşünce, üstünde çalışılırsa iyi paralar kazanılabilir.

toplumesajci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Eyüpte bir resim hocası vardı müşterim belki tanışıyorsunuzdur. Size ekip arkadaşı olabilir, aynı semt karşılıklıda görüşürsünüz. emekli kişiydi, sanatkar olması ayrı bir avantaj.
isterseniz tanıştırabilirim,
iyi çalışmalar

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Sistem ve Network konularında ihtiyaç dahilinde projeye dahil olabilirim. Görüşmek isterseniz irtibat bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende istanbul / fatih ikamet etmekteyim benimde daha önceden çok fazla yapmak istedigim fakat bir türlü fırsatını bulamadıgım ir çok projem olmuştur fakat gel gelelim vakit olmadıgından dolayı pek fazla randumanlı çalışamadım maddi anlamda güzel işlerle varım olumlu olumsuz pm atarsanız sevinirim

allah yardımcınız olsun başarılar.

O

Orion

Misafir
ben de ekipte yer almak isterim. tek başımıza hareket etmektense ekipçe hareket etmek daha yapıcı olur.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Sonuç ne oldu arkadaşlar her konuda olduğu gibi bu konuda çöplüge gömüldü.

Henüz çöplüğe dönüşen birşey yok. Sadece istediğim düzeyde bir katılım olmadığı için halen beklemedeyim. İlla bir ekip kurmak için değil çalışacak bir ekip kurmak amacıyla bu konuyu açtım. Gelişi güzel bir ekip kurma arayışı içinde olsaydım gidip kahveden 4 kişi toplar adına ekip derdim.

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım sizin içinde hayırlı olur en kısa zamanda buradan güzel haber bekleriz

kolay gelsin başarılar.

Chameleon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne tarzda yardımım dokunur bilemiyorum ama elimden gelenin en iyisini kendi yeteneklerim doğrultusunda size sunmaya hazırım. Din , dil gibi konularda ortak paydamız olduğu sürece her türlü yardımda bulunabilirim , messenger adresinizi ekledim görüşmek dileğiyle..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi