İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ekko.com

greyn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar az önce sorgulama yaparken baktım ekko.com kayıt edilmeye müsait görünüyordu bastım hemen aldım. alantronda panelimde duruyor ama whois cekince daha düşmemiş olduğu görünüyor :D nasıl domain sizce?
ekko.com

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
güzelmiş akılda kalıcı kalsın orda alırım senden sonra:D

Domain Usta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yanlışlık olmuştur.

Düşme periyodunda olduğu için hatalı gösterim olabilir.

Ayrıca, bu domain düşse bile (çok zor bir ihtimal, backorder yapılır) bir dakika içinde reglenir.

greyn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yanlışlık olabilirmi diye düşünüyorum.bakınca pending delete görünüyor ama nasıl olduysa kayıt ettim panelde görünüyor? alanadınız başarılı bir şekilde kaydedilmiştir diye mailde geldi ama beklemedeyiz bakalım :D whois durumu bi çözülsün

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
önemli değil whois panelde gözüküyorsa sorun yok ...

Bem camera.de yi almıştım mesela boş duruyor diye çocukken panele gelmemişti :D

Domain Usta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yanlışlığı kesinleşti.

Hayırlısı olsun. Alantron geri ödeme yapar merak etmeyin. Domain altyapısı problemi.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kötü olmuş , bariz şirket hatası dava açılsa yeridir.

Domain Usta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
E

Ephitet

Misafir
daha düşmemiş domain, domainusta'nın dediği gibi, konuyu taşıdım..

greyn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alantrona bilet açtım onlarda yanlışlık olmuş diye mesajı yanıtlamışlar

Merhaba xxx Bey,

Memnuniyetle yardımcı olurum.Alanadınızın kaydı esnasında sistemlerimiz üzerinde bilgimiz dahilinde yapılan bir çalışma nedeniyle alanadınız "pending delete" fazında kayıt edilmemesi gerekirken kayıt edildi olarak siparişiniz aktive edilmiş.Alanadınız "pending delete" fazında olduğu için alanadınızın kaydı başarısız olmuş ve alanadı kaydınız gerçekleşememiştir.Konuyla ilgili olarak Admingrup incelemelerine devam etmektedir.Aksaklık için çok özür dileriz.
Alanadı siparişiniz ekko.com iptal edilerek kredi kartınıza iadesi ile ilgili olarak muhasebe departmanına bilgi verilmiştir.
Alanadınızı backorder sipariş metodu ile alınabilmesi için 65.95 TL ücretsiz backorder hediye sertifikanız hesabınıza işlenmiştir.Alanadına backorder siparişi vererek alanadınızı geri alabilirsiniz.Backorder siparişlerinde 100 başarı garantisi vermemekteyiz fakat backorder siparişlerinde başarı istatisliği oldukça yüksektir.

Konuyu bilginize sunar,Aksakl! ık için tekrar özür dileriz.

Umarım bu bilgiler yardımcı olur. Başka sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışmaktan memnuniyet duyarım.
Saygılar,

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bu hatalarını kabul eden şirin adamlarada dava açılmaz artık benim godaddy paranın bile üzerine yatmıştı mesela

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Godaddy de 2 adet domain i düşme esnasında almıştım. Sistemleri gecikmeli güncellemeden ötürü domainleri bana verdi fakat whois de başkaları almış görünüyordu. Ticket la bildirdim ve hatayı kabul ettiler - teknik sorun ilgili birime bildirildi dendi - parayı iade ettiler. Gecikmeli güncellemeler durumunda böyle durumlar ortaya çıkabiliyor. Kullanım sözleşmesinde bu gibi sorunlara dair maddeler mutlaka mevcuttur.

yigitha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gibi domainlerin direk register edilmesi mümkün değildir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5