İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ekle.com Domaini nasıl sizce :) ?

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir abimin domaini bitiyorum bu domaine :) Şimdide projelendiriyor sizce değeri ne kadar eder bu domainin merak ettim :)

ekle.com

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Firma ekleme veya Site ekle pozisyonlarında değerlendirilebilir.. domain kullanım amacı kısıtlıdır ,sadece link ekle - firma ekle ve buna benzer konular üzerine kullanımı gelir getirebilir..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
fRtkmR nin dediği gibi sektörü yok.Domain çok güzel ama.

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kısıtlı derken ? urun.ekle.com dosya.ekle.com resim.ekle.com bence kullanım amacı en fazla olan domainlerden birisi ...

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arif aynen öyle : site.ekle.com resim.ekle.com dosya.ekle.com program.ekle.com vs vs haber cart curt :D sağlam alt yapı ile bu domain ile çok iş yapılır.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Subdomainle ekleyebilirsiniz tabi sadece domain'in tam adıyla ilgili yorum yaptım ama domainin güzel olduğunda hem fikiriz..

Kullanım amacı sadece eklentilerle ilgili olabilir demek istedim yani ..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
güzel domain , projelik ancak oluşturulacak ve düşünülen projenin diğer arkadaşların belirttiği gibi tutacağını sanmıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5