İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eklemax - Arama Motorlarında Üst Sıralara Çıkma Yazılımı

metindemirr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arama Motorlarında Üst Sıralara Çıkma Yazılımı

Eklemax, web sitelerinizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir seo programı olarak size yardımcı olur.

Eklemax, Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş olup, son derece kolay kullanılan bir seo yazılımıdır. İçerisinde çeşitli seo araçları bulundurur. Arama motorlarına kayıt, wordpress sitelere otomatik yorum gönderme ve otomatik backlink oluşturucu gibi eklentiler sayesinde, sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için yardımcı olur.

Kurumsal SEO işlemleri yapabileceğiniz yazılım sayesinde, SEO Yapma konusunda kimseden yardım almaya ihtiyacınız kalmaz. Bu program, Arama Motoru Optimizasyonu işlerinizi %80 hızlandırır. Başarısı %100 kanıtlanmış bu program sayesinde sitenizin Pagerank değerini arttıracak sitelere kolayca eklenmesini sağlar.

Tüm windows işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmakta olan bu yazılım ile, sitenizi binlerce dizine ekleyeceksiniz.Programın deneme sürümü belli kısıtlamalar ile çalışıyor. Siteyi arama motorlarında üst sıralara çıkartmak için full sürümüne 150TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Eklemax.jpg

URL: http://www.yazilimara.com/eklemax.html
Tespit edilme orani 0 / 64
Analiz tarihi: 2017-02-12 08:22:54 UTC

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5