İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eklenti Hata

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşlar eklentiler kısmında sürekli hatalar alıyorum..

Warning: openlog() has been disabled for security reasons in syslog_watchdog() (line 94 of /home/gulbeste/public_html/modules/syslog/syslog.module).
Warning: syslog() has been disabled for security reasons in syslog_watchdog() (line 109 of /home/gulbeste/public_html/modules/syslog/syslog.module).
Warning: syslog() has been disabled for security reasons in syslog_watchdog() (line 109 of /home/gulbeste/public_html/modules/syslog/syslog.module).

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Drupaldan anlamam ama 94. Satıra bakabilir miyim

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Hangi url de kaynaklanıyor ve hangi dosyaların 777 izni olması gerekiyor yazar mısın acaba ?

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
syslog eklentisi var onu aktif ettiğimde oldu hata şuanda da gitti :D

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ya aslına bakarsanız bende yeniyim çözemedim daha tam olarak şuanda eklentiler vs. deniyorum destek sitesi açmış vatandaş drupal a özel ama bir nane yok :)

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Benim aklımda o sitede destek ikibinde çalışma vasfa neyin ne olduğunu çözmeden karar vermek istemedim henüz kullanmadığın bir sistem

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Drupal ile ilgili soru sorunca yanıtını ya hiç alamazsın ya da geç alırsın. Drupal için Türkçe destek artmalı.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
sanırım syslog_watchdog adlı dosyanın chmod izni 777 de, 644 e veya 755 e çevirince ne oluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5