İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eklenti istek yada yardim

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hide link kullanilan yani gizli kullanilan bir müzik sitem var ama cok problem yasiyoruz.Üye linki görmek icin mesaj yazmak zorunda ama mesaji yazdiktan sonra otomatikmen kendi yazmis oldugu cevap karsisina geliyor.Linki göremiyor zannediyorki mesaj yazdim link gelecek böyle olmayincada basiyor küfürü.
Simdi söyle bir sey yapilabilirmi üye konuya mesaj yazdigi anda sayfa yenilendikten sonra direk olarak karsisina gizli link acilmis olan konu gelecek yani konun basina dönmüs olacak böyle bir sey olabilirmi bir eklenti filan varmi?
Yardimci olabilcek bir arkadas ariyorum lütfen.

C

Clivrape

Misafir
Hocam, Hide hek Eklentisi Bulman Zor, Çünkü Eğer 4 Sürümü İse Bu Sürüme Adam Gibi Kodlayıp Veren İnsan Yok Ücretli Satılıyor, Yani Bu Tür Eklentiyi Bulman Ücretsiz Zor..

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hocam, Hide hek Eklentisi Bulman Zor, Çünkü Eğer 4 Sürümü İse Bu Sürüme Adam Gibi Kodlayıp Veren İnsan Yok Ücretli Satılıyor, Yani Bu Tür Eklentiyi Bulman Ücretsiz Zor..

Anladim yine para vericez yani,dogru parasiz kimse birsey yapmiyor miletin vari yogu para olmus...

C

Clivrape

Misafir
Abi Açık Konuşayım Ben Normalde vBulletin İçin Her şeyimi Ücretsiz Dağıtırdım, Yaptıklarımı Falanda, İnsanlar O Kadar Ahlaksız, Dinsiz ki O Yapılanı Alıp Üzerinde Oynayıp Kendim Yaptım Diye Yayıyorlar.. Onun Dışında Bir Çok Şeyde Kimse Hiç Birşeyin Kıymetini Bilmiyor.. Yani Artık Bende Ücretli Satıyorum Yaparsam, İnternet Üzerinde de İş Yapmıyorum Kimseye..

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Abi Açık Konuşayım Ben Normalde vBulletin İçin Her şeyimi Ücretsiz Dağıtırdım, Yaptıklarımı Falanda, İnsanlar O Kadar Ahlaksız, Dinsiz ki O Yapılanı Alıp Üzerinde Oynayıp Kendim Yaptım Diye Yayıyorlar.. Onun Dışında Bir Çok Şeyde Kimse Hiç Birşeyin Kıymetini Bilmiyor.. Yani Artık Bende Ücretli Satıyorum Yaparsam, İnternet Üzerinde de İş Yapmıyorum Kimseye..

Bence sende cok haklisin insanlarin ar damarlari catlamis,peki bu dedigim gibi bir olay yapilabilirmi yani üye konuya cevap yazdigi zaman karsina yazdigi cevabi degilde gizli link acilmis bir sekilde konu gelecek..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5