İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eklenti kodlaması ile ilgili bir soru

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba. Sorum biraz php ile ilgili. Quizzin eklenitisini biliyorsunuzdur. Bu eklentide soruya yanıt verdikten sonra Next butonuna basıyoruz fakat sayfa yenilenmiyor. Butona bastığımızda sayfayı nasıl yeniletebiliriz.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Problemin cevabı yazmıyor. Aslında demek istediğim eklenti next butonu jquery ile çalışıyor. Yani butona bastığımızda diğer soru geliyor ama ben sayfanında yenilenmesini istiyorum.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Eklenti ile ilgili tam bir fikrim yok ama, javascript kodu ile yardımcı olmaya çalışayım. Butona tıklandığında tüm sayfanın yenilenmesi için onclick parametresi kullanabilirsiniz. window.location.reload 'ı kullanmalısınız. Örnek bir kod kullanımı aşağıda yer alıyor.

HTML:
<html>
<head>
<script type="text/javascript">
function reload()
{
window.location.reload()
}
</script>
</head>

<body>
<input type="button" value="Yenile" onclick="reload()">
</body>

</html>

kod alıntıdır.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kod için teşekkürler. Bu kod sayfayı yeniliyor. Fakat sayfayı yenilemesine rağmen ikinci soruya geçemiyorum. Bunun için ne yapabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi