İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eklentisiz WordPress Category Yazısını Kaldırmak

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Eklentisiz WordPress Category ve Kategori yazısını kaldırmayı çok aradım ama bulamadım.Size en basit ve en kolay açıdan eklenti bunu nasıl sağlarız onu anlatacağım.Biliyorsunuz bunun için birçok eklenti var piyasada ama eklentiler hem cpu yiyor hemde bana göre eklentisiz yapmak en sağlıklısı.

Eklentisiz WordPress Category Yazısını Nasıl Kaldırabilirim?

Öncelikle yapmanız gereken .htaccess dosyasını bir dosya düzenleme editörünle açıp eğer bu yazdığım kodlar yoksa hepsini eklemeniz gerekiyor zaten standart olarak çoğu geliyor eğer .htaccess dosyanız yoksa hazırlayıp bunları koyun.Burada Category yazısı yerine eğer siz Kategori, Konu filan yazdıysanız kategorilerde onu yazacaksınız.Site adı bölümüne sitenizin adını yazmalısınız.Eğer yapamadığınız bir konu olursa konu altından yorum yaparsanız kısa sürede dönüş sağlarım.

PHP:
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^Category/(.+)$ http://siteadi.com/$1 [R=301,L]
RewriteRule ^index\.php$ – [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5