İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ekran kartı önerisi

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Eğer oyun oynuyorsan bence 128bit alma.50 lira daha ver 1gb yerine 512 al ama 128 bit olmasın min.256 al.
4 yıldır pc yi 3 kere upgrade ettim desteklediği teknoloji harcinde hiç sorun çıkarmadı. Her oyunu şakır şakır oynadım. Benim tavsiyem 256bit olsunda ne olursa olsun ;)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
birkaç yere baktım da en ucuzu 190 ytl filan 256bit lerin. bu beni aşar :) bütçeme göre en yüksek özellikli (gezdiğim siteler kadarıyla) iki ürün bu yukarıdakiler. ama aralarında seçim yapamadım.

şu var. clock speed filan bakımından 9500 daha mantıklı geliyor. ama özellikle oyuncuların bu konuda dediklerini göz ardı etmek mümkün değil :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
oyuncular memnunsa söylenecek bişi yok aslında :)
9500 için bende heves ettim bir ara. Araştırmadımda ama özellik bakımından gerçekten güzel. Dediğim gibi 128 bit olması kafamı karışmıştı sadece. Eğer alırsan denedikten sonra izlenimlerini burada belirtirsen sevinirim. Yüksek çözünülüklerdeki performansını çok merak ediyorum çünkü.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
9500gt de karar kıldım. bu akşam sipariş verdim iki üç güne elimde olur sanırım. dener, sonucu yazarım. ama profesyonel bir test olmayacağını belirtmeliyim :) çok oyun oynamıyorum. son oynadığım oyunlar şunlardı (64mb ile) gta sa, max payne2, nfs carbon.
kartı hangi oyunlarla sınayım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5