İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ekran kartı

M

MagicNewton

Misafir
slm..benim merak ettiğim ve tereddüte düştüğüm bi konu var...yeni çıkan ekran kartları mesela geforce4ti4600 pIII bilgisayarlarda dolayısıyla pIII boardlarda çalışırmı...neden böyle bişiy sordum..şunu merak ediyorum..çünkü bu ekrankartlarının ramları ddram ve mhz hızları sanırım 400 falan..p3lerde ise ram mhz hızları 133 olduğundan bu kartlarda bi sorun lurmu yoksa alakası yok bu ekran kartının tüm performansıyla kullanabilirmiyim....tabi bu kartı alacağım yok..merak ediyorum sorun falan çıkarmı diye???

B

beastII

Misafir
MagicNewton' Alıntı:
şunu merak ediyorum..çünkü bu ekrankartlarının ramları ddram ve mhz hızları sanırım 400 falan..p3lerde ise ram mhz hızları 133 olduğundan bu kartlarda bi sorun lurmu yoksa alakası yok bu ekran kartının tüm performansıyla kullanabilirmiyim quote]

ge-force4 kartlari icin en azindan 1ghz processorun olmasi lazim.yoksa hicbirsey getirmiyor. benim önerim ise ya athlonXP yada P-IV. ayrica normal FSB ile grafik kartinin takti ayri yürüyor.

M

MagicNewton

Misafir
kusura bakma ama çok şey anladım sayılmaz..biraz daha detaylı anlatabilirmisin??

addall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ti4600 için en az 300 wattlık power supply lazım. bu power da genelde p4 lerde mevcut. eğer p3 kasalarda bunu denersen power supplyın ve anakartın ayrıca işlemcin yanabiliri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5