İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Ekşi Sözlük'te Tanıtım Sadece 15 TL! + Kampanyalar ve Hediyesiyle!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Chiwi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekşi Sözlük hakkında sanırım herkes fazlasıyla bilgi sahibidir. Türkiye'nin en elit sitelerinden olmakla birlikte kısa sürede yüksek hit, prestij kazanmak, güvenilirlik ve popülerliğini arttırmak isteyenler için en iyi birkaç adresten biridir. Google'a olan etkisini anlatmama gerek bile yok sanırım
smile.gif

Konu altına eklediğimiz müşteri yorumlarını muhakkak okuyunuz. (Müşteri yorumları R10.Net üzerindeki satış konumuzdan alınmıştır)

Her aldığınız Ekşi Sözlük tanıtımı için 1 adet Uludağ Sözlük tanıtımı hediye ediyoruz!

Bu hizmetin bedeli yalnızca 15 TL!

Güncel Kampanyalarımız:

2 adet Ekşi Sözlük tanıtımı 25 TL, 4 adet almanız durumunda ise 45 TL!

Kampanyaya Uludağ Sözlük tanıtımları dahildir.

Tanıtım yazılarınız bizim tarafımızdan Ekşi Sözlük formatına uygun şekilde profesyonelce yazılır.

Ekşi Sözlük hakkında bazı detaylar:

* Tek başına tüm sözlük tanıtımlarına ve birden fazla site tanıtımına bedeldir.
* Pagerank (PR) değeri 6'dır.
* Alexa Türkiye sıralamasında 20.dir.
* Yazar olabilmek için 2 yıl ve üzeri bekleme süresi gerekmektedir. Yazarlığının ne kadar değerli olduğu şu haberden görülebilir.
* Çoğu kişinin markalar hakkında ve ticari işlerinde bilgi almak için kullandığı ilk adrestir.
* 14 yıllık bir sitedir.

Diğer faydaları nelerdir?

* Yüksek kalitede, önemli bir reklama imza atmış olursunuz.
* Arama motorlarında hedef kelimeniz üzerinde yükselmenizi sağlarsınız.
* Backlink almış olursunuz.
* Google'da index hızınız artar.
* Alexa'da sıralamanızın daha iyi yerlere gelmesine katkı sağlar.
* Yayınlandığı ilk 15 dakika içerisinde siteye +250'ye kadar tekil hit kazandırdığı gözlemlenmiştir.

Kriterler ve Bilgilendirme:

* Ödeme sonrası maximum 48 saat içerisinde tanıtım yazınız Ekşi Sözlük'te yerini alır (tanıtımınızın uzun soluklu olabilması için gerekli bir süredir). Bazı istisnai durumlarda (toplu tanıtımlar gibi) bu süre uzayabilmektedir ve böyle bir durumda tarafınıza bilgi verilir.
* Tanıtımınız sizin isteğiniz üzerine sitenize/markanıza özel başlık açılarak ya da açılmış bir başlığa entry girilerek yapılır.
* Tanıtımların silinme riski her daim bulunmaktadır. Tanıtımların doğrudan silinmesine karşı yeniden yazma garantisi vermekteyiz. Tanıtımların yapıldığı yazar üyeliklerden birinin banlanması durumunda silinen tanıtımlar kesinlikle bu garanti kapsamında değildir ve ücret iadesi yapılmamaktadır. Böyle bir durumda tanıtımlarınızın yeniden yazılıp yazılmaması tamamen insiyatifimize bağlıdır lakin genellikle yeniden yazmaktayız.
* +18 sitelerin tanıtımlarını kesinlikle kabul etmiyoruz (sözlükte yasak değildir, tamamen insiyatifimizle alakalı bir durum).

Ödeme:

Şans Oyunları ve İş Bankası

İletişim:

Özel Mesaj veya Chiwi[et]Mail.com adresinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri Yorumları:

Aldığım tanıtımların geri dönüşü mükkemmel oldu. Daha önce de başkalarından Ekşi Sözlük tanıtımı almıştım ama doğru düzgün dönüş alamadım ve kısa sürede silindi, Chiwi profesyonelliğini hemen belli ediyor. Uzun zaman birlikte çalışacağız inşallah.

ilk alanlardanım büyük ihtimal, yararlandım çok etkili bir çalışma oldu fazlası var eksiği yok teşekkür ederim arkadaşa işini bu denli dürüst yaptığı için
smile.gif

2 adet tanıtım yazısı aldım, arkadaş gerçekten çok güzel yazdı ve daha ilk dakikalardan etkisini gösterdi. Ekşi Sözlük tanıtımı farkını hemen belli ediyor. En kısa zamanda tekrar çalışmak üzere.

Arkadaştan Sürekli tanıtım yazısı hizmeti alıyorum son derece memnunum. Hatırı sayılır derecede hitlerde oynama var Chiwi satıyorsa gözünüz kapalı alabilirsiniz arkadaşlar. Teşekkürler.

2 sitemin tanıtımını yaptırdım, bir tanesine 20 dakika içinde 105 kişi girdi ekşi sözlük'ten. verdiğim parayı fazlasıyla haketti, aylardır Chiwi ile birçok alanda çalışıyorum ve işini bu denli hakkını vererek yapan birbaşkasını görmedim. bol kazançlar dostum.

Tam istediğim şekilde 3 entry girişi yaptı. İletişimi ve çalışması mükemmel diyebilirim. Entry'lerin ömür boyu kalması dileğiyle kendisine teşekkür ediyorum
smile.gif

Bu arada yeni bir çalışma için tekrar anlaştık bile.

Faydası görüldüğü için 2. sefer alınmıştır tavsiye ederim.

İşini titizlikle yapan güvenilir bir arkadaş, aldığı parayı fazlasıyla hakediyor... Tavsiye ederim...

Arkadaş ile çalıştım. Gerçekten kaliteli ve disiplinli çalışıyor. Gerekli noktalara dikkat ediyor ileri ki zamanlarda tekrar çalışmayı düşünüyorum

İşini Titizlikle Yapan Güvenilir Bir Arkadaş Aldığı Parayı Fazlasıyla Hakediyor..Böyle Arkadaşlar Bulmak Zor Bu Zamanda Kolay Gelsın...

bu kadar kaliteli bir tanıtım yapılacağını düşünmemiştim, çok teşekkür ederim ilginiz için.

2 hafta kadar önce 1 adet almıştım, 2 hafta gibi bir sürede gözle görülür değişmeler oldu gibi. teşekkür ediyorum.

Kampanyadan yararlanıp 10 adet tanıtım aldım,iyi bir çalışma oldu kısmetse Twitter hesap satışlarım için devamlı çalışıcaz
smile.gif
)

1 adet tanıtım yazısı aldım. çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim...

Tekrar teşekkür ederim.

Merhabalar,

Arkadaş gerçekten profesyonel çalışıyor mail atmasını istedim mail'den bile bunu anladım..

Kısa süre içinde fazla fazla iş vereceğim

Sevgiler

Gayet başarılı bir çalışma, çok teşekkür ediyorum. Aldığım hizmetten memnunum ve herkese tavsiye ederim.

Hızlı çalışmasından dolayı teşekkür ederim. Geri dönüş faydasını hemen gösterdi.

İşlerimiz tamamlandı.Profesyonel ve kaliteli iş yapıyor.Kesinlikle tavsiye ederim...

Arkadaş çok ilgili ve harika bir iş çıkarmış. Teşekkür ederim.

Ben bu işlerden anlamam pek, ama benim anladıgım nokta şudur ki: Chiwi ye sonuna kadar güvenebilirsiniz.İşini ciddiye alır
smile.gif

Hayırlı satışlar dostum
smile.gif

Herşey için teşekkürler.)Harika birisi dediklerini harfiyen yaptı
smile.gif

Arkadaşa teşekkür ederim çok güzel bir çalışma oldu.

evet bir adet alınmıştır arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkur ederim gerçekten ilgili bir arkadaş

arkadaş güzel bir iş çıkarmış, teşekkürler...

sözlük tanıtımı yaptırılmıştır. Güvenilir ilgiili bir arkadaş.

Arkadaş işini iyi yapan ve çok ilgili birisi entry için teşekkürler.

Cok ilgili arkadas. Tanitim yaptirildi

Çalışmalar başarılı, gayet memnunum.

Arkadaş çok yardımcı oldu, saolsun. Bir adet entry yayınlattık.

dürüst ve anlayışlı bir arkadaşımız gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Chiwi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu yukarı taşımak adına; güncel olduğunun altını çizmek istiyorum.

Matematikçi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizi diğer forumda da takip ediyorum ama oraya üye olunamıyor ,ben 2 adet tanıtım almak istiyorum pm alabilirmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5