İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eksik sayım..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Saat 20.000

131. En iyi siteler [ vaynet.com ] Tekil hit: 788

webservis sayacı: Bugun Tekil = 3690

Acaba sayac kodumuzdamı sorun var ? Ara sıra bu hatayı veriyor. İlgilenirseniz sevinirim.

( forumdaki diğer konularada baktıgımda sanırım bazı webmasterler arkadaslar aynı sorunu dile getirmiş. Umaırm en kısa zamanda düzelir. )

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Adminimiz ilgilenebilirmi? Günlük ortalama hitimizi 1000 olarak sayıyor. Yaklaşık 3000-4000 eksik sayıyor. Toplist kodumuzmu calısmıyor acaba?

Z

zeynelkoc

Misafir
dll bende sitenizi takip ettim 1000 oldu mu takıldı kaldı şimdi 1300 e filan çıktı yani bi sorun olduğu kesin

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Acaba sorun sadece bizdemi yoksa diğer üyelerdede varmı.. Onu merak ediyorum. benim başka bir accountumda siteyi kapadığımdan dolayı silinmişti geçen gün. Acaba onla ilgili bir problem felanmı oluştu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5