İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elanodan kurtulduk kaldı 23

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
İnşallah hepsi satılacak satılmayan da takımdan kovulacak.

http://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/8596.php

Duyuru: Elano Blumer Santos FC’ye Transfer Oldu

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncumuz Elano Blumer'in 2.900.000 avro bedelle SANTOS FC'ye transfer olması konusunda anlaşmaya varılmıştır. Oyuncu 31 Aralık 2012'ye kadar başka bir takıma daha yüksek bir bedelle transfer olduğu taktirde elde edilen karın %50'si de şirketimize ödenecektir.

Oyuncu aşağıda belirtilen alacaklarından vazgeçmistir:

2010-2011 sezonuyla ilgili olarak tahakkuk etmiş: 1.558.364 Euro
12.000 ABD Doları

2010-11 sezonu sonuna kadar tahakkuk edecek: 1.200.000 Euro

İleriki sezonlarda tahakkuk edecek toplam: 6.200.000 Euro

Menajer alacağı: 200.000 Euro

olmak üzere şirketimizin toplam taahhüdü 9.158.364 Euro ve 12.000 ABD Doları kadar azalmıştır.

Elano Blumer’e bugüne kadar Galatasaray’a vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür eder ve bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif AŞ.

T

trgy

Misafir
Görende zarar etmedik sanacak. Beleşe adam veriyorsun işte daha ne olsun. 3 milyon euroya gitmiş pehhh. Aldıkları fiyat neydi bu yönetimin?

Fenerbahçeliyim ama Galatasaray'ın bu haline gerçekten üzülüyorum, Beşiktaş, Bursaspor, Kayserispor ile yarışmak bana heyecan vermiyor. Bir taraftar olarak Galatasaray'ı üst sıralarda görmek ve Fenerbahçe ile çekişmesini izlemek isterim.

dipnot: 7 milyon Euro'ya alınmış.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Elano fena futbolcu değildi ama hem TR futboluna hem de Galatasaray'ın şu anki durumuna uygun olmayan bir stili vardı. Elano takımı oynatan, lider bir futbolcu değil. Takım iyi olduğunda ancak Elano'dan verim alınabilir. Galatasaray'ın şu anki durumuna bakarsak da Elano'nun takıma ne kadar katkı vereceği tartışılır. O yüzden doğru bir karar diyorum ben. Ama ELano'nun alacaklarından vazgeçmesi olayını Galatasaray yönetiminin bir "zafer" olayı gibi göstermesini de anlamadım yani. Vermediğin parayı kar olarak nasıl değerlendirebilirsin ki? :)

Ayrıca tartışma mesajlarını sildim, konunun ucu kötü bir yere çıkıyordu zira. İkili tartışmalara girmeyelim arkadaşlar.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Güzel güzel sevindim. Galatasaraya uygun olmadığı ortaya çıkmıştı zaten.

Yönetime 100 futbolcunun bulunduğu bir liste gelmiş. Bakalım kaç transfer gerçekleşecek. Gerçi arada gerçekleşecek transferler de ne kadar faydalı olur orası da tartışılır.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Elano'nun gitmesine sevindim bende. Ama ondan önce gitmesi gerekenler var. Balta , Ayhan , İnsua... Misimovic'ede Elano'ya verdiğimiz şansın en azından yarısını vermemiz gerekiyor bence. Misimovic iyi futbolcu ama adam doğduğundan beri Almanya'da oynamış. Türk futboluna pek alışık değil. Biraz zaman vermeliyiz.

Birde yapılacak transferlerde Emana, Stancu , Volkan Şen , Emenike gibi oyuncuları alıp Adnan Polat denen kendini başkan sanan adamı gönderirsek deymeyin keyfimize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5