İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eleştirinin ayarını kaçırmak...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, bu sıralar forumda özellikle gözlemlediğim bir durum hakkında rahatsızlığımı dile getireceğim.Bu konu bir çoğunuzun dikkatini çeken,eleştirinin ayarını kaçırma mevzusudur.

Forumlar tabi ki eleştiri için vardır.Fakat bunun ne seviyede olacağını,yazan kişi özellikle iyi ayarlamalıdır.Dikkat ediyorum,bir sponsor paylaşıldığında sanki paylaşım yapan arkadaş bir kötülük yapmış gibi,sponsor firmayı kötülemeler,konuyu açan arkadaşın alehinde mesajlar yazmalar,gereksiz yorumlarda bulunmak...Yazılan o sponsor kötü olabilir,paranızı vermeyebilir,tabi ki bunları belirteceksiniz.Ama o konuyu açan arkadaşı suçlamak tamamen haksızlıktır.Eğer biz böyle her konu açanı taşlamaya kalkarsak bir bakarız,kimse konu dahi açmak istemez.Neden?Çünkü amacını aşan,gereksiz eleştiri çok fazla...

Bu durum gereksiz yorum olarak,forum kurallarımızca da yasaktır.Bundan sonra bende bu konuda daha dikkatli olarak,konu açan arkadaşa yapılan tüm saldırıları sileceğimi,üzülerek belirtiyorum.Çünkü gönül ister ki forum karşılıklı anlayış içersinde devam etsin...Ayrıca paylaşımda bulunan bir arkadaş kendisine haksız yere suçlamalarda bulunan olursa,lütfen özel mesaj ile bildirsin.Bizde gereğini yapalım.Çünkü arkadaşlar yakında kimse konu açmaz hale gelicektir.Bunu önlemenin tek yolu karşılıklı anlayış içersinde olmaktır.

Bu forumda herkes bir şekilde para kazanmaya çalışıyor.Eğer siz paylaşmazsanız,diğer arkadaşlarımız paylaşmazsa,hepimiz kaybederiz.Bu durumda mantıklı olup,her paylaşımda,paylaşım yapan kişiye teşekkür edip,varsa eleştirimiz konu açana değil,siteye dönük olmalıdır.

Sadece bir örnek verdim.Ancak forum genelinde site satışı,domain satışı vb. bölümlerde de gereksiz eleştiri çok fazla yapmaktayız.O bölümlerde de daha dikkatli olmanızı rica ediyorum.

Ayrıca konularda,yapıcı ve dozunda eleştiri yapan arkadaşlarımada teşekkür ediyorum...

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kendi izlenimimi belirtmek istiyorum,
forumda para kazanma bölümünde uyduruk kıytırık PTC siteleri yüzünden arkadaşlar birbirlerini kırıyorlar.
yok REF'li link verdin. yok düz linki vermedin ...falan filan..
Her ne kadar PTC türü siteler %100 zaman kaybından başka bişey ifade etmesede bırakında
Alınan ödemenin resmini koyan arkadaş REF linkini versin..Nasıl olsa bir gün sıkılıp yanlış yolda olduğunun farkına varır..
Ama birileri sürekli çıkıp konuları geriyor REF'siz link vermedin diye...
ya REF'li linkler komple yasaklansın.
yada REF'li link koyanada kimse karışmasın..

X

Xman

Misafir
Daha güzel ve daha seviyeli bir forum için hepimiz yazdığımız her kelimeye dikkat etmeli ve ufak şeyler için birbirimizi kırmamaya özen göstermeliyiz.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende kendi izlenimimi belirtmek istiyorum,
forumda para kazanma bölümünde uyduruk kıytırık PTC siteleri yüzünden arkadaşlar birbirlerini kırıyorlar.
yok REF'li link verdin. yok düz linki vermedin ...falan filan..
Her ne kadar PTC türü siteler %100 zaman kaybından başka bişey ifade etmesede bırakında
Alınan ödemenin resmini koyan arkadaş REF linkini versin..Nasıl olsa bir gün sıkılıp yanlış yolda olduğunun farkına varır..
Ama birileri sürekli çıkıp konuları geriyor REF'siz link vermedin diye...
ya REF'li linkler komple yasaklansın.
yada REF'li link koyanada kimse karışmasın..

Ref link ile ilgili yönetimde tartıştık,fakat uygulayacağımız her hangi bir kural kişilerin özgürlüğünü kısıtlayacağı için vazgeçtik.O bölümde de daha anlayışlı olunmalı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5