İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elimde Bulunan Scriptleri Bu Başlık Adı Altından Paylaşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
experxp misin nesin, Önce kendi kişiliğini ortaya dökmen için kendi rumuzunla gel yazı yaz. Küfür etmekle bir yere varamazsın. Ben elimde bulunan scriptleri paylaşıcam dedim. Script'in sql dosyasını sormuşsun. Sen anlıyorsan bu işlerden ben hiçbirşey anlamıyorum. Önce script'i indir, sql dosyasının olup olmamasına bakma kurulumuna bak. Yazı yazmak istemezdim ama karaktersiz ve kişiliksiz insanların böyle yazı yazmalarına karşıyım. Ne yazıkki bende hata. Böyle birşey paylaşım yapmak. marez olduğunu düşünen yöneticiler zaten bu konuyu kapatırdı diye düşünüyorum. Uzun zamandır konunun açık olması düşündürücü ?

Konunun kapatılması için yetkili arkadaşlara bilgi gönderildi. Senin kişiliğin ve karakterin içinde yöneticilere haber vermek yetmez, ama şunu söyleyebilirim. Adam değilsin. Sana adam demek insanlara hakaret etmek olur :)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bu ne terbiyesizlik hocam experxp yi report ettim yönetime gerekeni yaparlar bu arada elinizde iş ilan scripti var mı

experxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olmuyor

Arkdasım ıyı guzel atmıssında brı database baglantısı hatası verıyo devamlı sql hatası var bır ıkıncıısde oburu ınmıyor son zaman baglantı kesılıyor ındırıp kullanan varmı acaba

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkdasım ıyı guzel atmıssında brı database baglantısı hatası verıyo devamlı sql hatası var bır ıkıncıısde oburu ınmıyor son zaman baglantı kesılıyor ındırıp kullanan varmı acaba

Sohbetlive Script'imi
Sohbet15 Scripti mi ?

Söyle yardımcı olayım. Bakalım gerekiyormu görelim.

megaboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler, fakat yalnız paylaşımların kesilmiş hemen. :)

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
bazı arkadaşlar hır çıkartması üzerine paylaşımı durdurdum.

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu tasarım ve kodlama tamamen bana aittir. Sohbetlive.com, sohbetlive.net, mircarsivi.com'u 12 aralık 2009 da satmış olmam bunun telif haklarının bana ait olmadığını göstermez!

Benim iznim olmadan bu tasarımı neye dayanarak hangi hakla dağıtabilirsiniz?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5