İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elimdeki Domainler İçin Fiyat Araştırması

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar elimdeki domainler için fiyat araştırması yapıyorum yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Beğenen arkadaşlar olursa özel mesaj ile teklifte bulunabilir.

sebzeler.net
ozelkoruma.org
pidx.net
femy.net
proturko.com
videoresim.net
videosepeti.com
akcaabat.org
kwwq.com 2006 kayıtlı 4 karakter com
perdearkasi.net
sineprestij.com
turkceask.com

T

trgy

Misafir
Ben yorum yapayım ama pek tatmin etmeyecektir yorumum seni.

Domain piyasası gittikçe kötüleşiyor ve kendi düşündüğümüz fiyatın çok çok altında gidiyor domainler. Bu yüzde sen de aklında ne düşünüyosan 5-6 kat düşük fiyatına satarsın satabilirsen.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolasın dostum yorum için sende haklısın herşeyin piyasası felaket düşüyor

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
femy.net 50-60 arası diye düşünüyorum hocam..

onun dışında videosepeti var gözüme takılan.. ilerde iş yapar inşallah. 2 sepeti.com da bende var çünkü :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) teşekkürler dostum güzel yorumun için bakalım ya iyi teklifler gelirse satabilirim akcaabat.org iş yapmazmı

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
:) teşekkürler dostum güzel yorumun için bakalım ya iyi teklifler gelirse satabilirim akcaabat.org iş yapmazmı

gözümden kaçmış :) yapmaz ama bana uyguna verirsen yapabilir de :p
gözüm hep sepetlerde. reon da hirdavatsepetim diye bi domainin satışı var onu merakla takip ediyorum mesela.. 12 tl şu anki teklif. en kötü reg fee oluru var :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) anladım dostum akcaabatı 50 den aşağı satmam ya hem ilçe domaini hemde köftesi meşhur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5