İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elimdeki fazla makalebox (süper bir makale özgünleştirici programı) lisansını satıyorum

cyberrxnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar bir süre önce yine bu siteden 2 adet lisans almıştım şimdi ihyiyaç kalmadığı için fazla olan lisansı satmak istiyorum.
Orjinal satış linki: https://wmaraci.com/forum/genel-ali...-kisi-2-kisi-kaldi-alaninda-iyisi-325640.html
(LÜTFEN İNCELEYİN)
Program oldukça başarılı, başarılı ama neden satıyorsun derseniz bir süre önce bazı paravan bloglarım vardı ve bunlara konu girmem gerekiyordu ama şimdi sitemi elden çıkardığımdan paravan blog işine gerek kalmadı yani ihtiyacım kalmadı o nedenle satıyorum.
Conbox_Spinner.png

Aldığım lisans USB disk içindir. Bu benzersiz özellik sayesinde MAKALEBOX'u herhangi bir usb diske kurarak istediğiniz bilgisayarda ( evde değilseniz ve kendi bilgisayarını kullanamayacaksanız çok işe yarayan bir özellik)
Programın teknik destek konusunda çok ilgilenen bir yapımcı var, her sorunuzu mutlaka cevaplıyorlar.

PROGRAMA O KADAR GÜVENİYORLAR Kİ DENEME SÜRECİ BİLE TANIYORLAR

Fazla söze gerek yok, programı inceleyin deneyin sonra alın !!!
Fiyat 45 tl ödemeyi enpara yada akbank havale ile alabilirim (Bu fiyat indirimlidir normalde fiyat 50 tl üzeridir, geç kalıp pahalıya almayın derim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5