İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elimdeki fazla makalebox (süper bir spinner programı) usb lisansını satıyorum

cyberrxnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar bir süre önce yine bu siteden 2 adet lisans almıştım şimdi ihtiyaç kalmadığı için fazla olan lisansı satmak istiyorum.

Orjinal satış linki: https://wmaraci.com/forum/genel-ali...-kisi-2-kisi-kaldi-alaninda-iyisi-325640.html
(LÜTFEN İNCELEYİN)
Program oldukça başarılı, başarılı ama neden satıyorsun derseniz bir süre önce bazı paravan bloglarım vardı ve bunlara konu girmem gerekiyordu ama şimdi sitemi elden çıkardığımdan paravan blog işine gerek kalmadı yani ihtiyacım kalmadı o nedenle satıyorum.

Conbox_Spinner.png

Aldığım lisans USB disk içindir. Bu benzersiz özellik sayesinde MAKALEBOX'u herhangi bir usb diske kurarak istediğiniz bilgisayarda ( evde değilseniz ve kendi bilgisayarını kullanamayacaksanız çok işe yarayan bir özellik)
Programın teknik destek konusunda çok ilgilenen bir yapımcı var, her sorunuzu mutlaka cevaplıyorlar.

PROGRAMA O KADAR GÜVENİLİR Kİ DENEME SÜRECİ BİLE TANIYORLAR

Conbox’un Öne Çıkan Özellikleri:
  • Geliştirilebilir ve Esnek veritabanı yapısı.
  • WordPress Entegrasyonu ile otomatik içerik ekleme özelliği.
  • Standart eşanlamlı kelimeler ile değişiklik yerine kalıp cümle ve sözcük değişim özelliği sayesinde daha tutarlı özgünleştirme özelliği.
  • Yazım Denetimi özelliği sayesinde dil bilgisi ve yazım kuralları denetimi
  • Sürekli güncellenen yapısı sayesinde güncel konularda daha başarılı özgünleştirme işlemi
  • Makale Özgünleştirme algoritmasındaki esnek yapı sayesinde %85’e varan özgünleştirme başarısı.
  • İçerik Özgünleştirme konusunda rakipleri arasında en gelişmiş algoritma ve genişletilebilir esnek yapı.
  • Son derece şık ve sade kullanıcı arayüzü.
  • Farklı Kategorilerde Özgünleştirme özelliği sayesinde daha tutarlı özgünleştirme.
  • Hızlı özgünleştirme işlemi.
  • Veritabanı yedekleme ve yedekten geri yükleme özelliği.
  • Özgün içerik kaydetme ve kayıtlı içeriği okuma özelliği.
  • Otomatik SEO keyword oluşturma özelliği.
  • Birbirinden güzel 47 farklı tema seçeneği.
  • Akıllı özgünleştirme değişim önerisi

Fazla söze gerek yok, programı inceleyin deneyin sonra alın !!!
Fiyat 35 tl ödemeyi enpara yada akbank havale ile alabilirim. Program usb lisanslıdır yani yanınızda taşıyp her bilgisayarda kullanabilirsiniz(Bu fiyat indirimlidir normalde fiyat 50 tl üzeridir, geç kalıp pahalıya almayın derim)

skype- e-mail: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5