İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ellere mübah, bize yasak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki koşulları gözden geçirdinizmi? laik olmayan islam dinini zorunlu kılan birçok ülke gösterebilirim size ancak siz bana hristiyanlığı zorunlu kılan dikta rejimiyle yönetilen hristiyan veya yahudi bi ülke gösteremezsiniz.. o insanların yaşadığı ülkelerde yeşilciler olarak adlandırılan bir kesim yok.. sivas katliamını yapan insanlarda yok..

noktası virgülüne yazıya katılıyor olabilirsiniz ama şartlar aynımı?

fetullah gülenin okullarına hiç gittinizmi? evlerinde kaldınızmı? ilk okul öğretmeniniz hadi çocuklar beraber namaz kılalım dedimi? dersin ortasında masaya çıkıp namaz kıldımı? bunları yapmadıysa tabiki katılırsınız..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki koşulları gözden geçirdinizmi? laik olmayan islam dinini zorunlu kılan birçok ülke gösterebilirim size ancak siz bana hristiyanlığı zorunlu kılan dikta rejimiyle yönetilen hristiyan veya yahudi bi ülke gösteremezsiniz.. o insanların yaşadığı ülkelerde yeşilciler olarak adlandırılan bir kesim yok.. sivas katliamını yapan insanlarda yok..

noktası virgülüne yazıya katılıyor olabilirsiniz ama şartlar aynımı?

fetullah gülenin okullarına hiç gittinizmi? evlerinde kaldınızmı? ilk okul öğretmeniniz hadi çocuklar beraber namaz kılalım dedimi? dersin ortasında masaya çıkıp namaz kıldımı? bunları yapmadıysa tabiki katılırsınız..

amacım siyaset yapmak değil.

medya'nın ne kadar iki yüzlü olduğunu göstermek.yada bu şekilde polemik yaratan insanların ne kadar iki yüzlü olduğunu göstermek.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar içimdekileri aynen akratmışsın teşekkür ederim.
küçücük bir not eklemek isterim "Hocanın yap dedigini yap yaptığını yapma" diyen milletin düşünce yapısından Ciddi derecede kuşku duyarım...
ikilem taa o günlerden belli olmamışmı acaba

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim sıra arkadaşımın annesi hristiyan diye çocuğu okuldan kovmuşlardı ( din öğretmeni ve birkaç öğrenci ) ... müslümanlık bu mu ?

din tartışmasına da girmeyelim bence hiç... şartlar hiç eşit değil.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yazı tamamen tek bir bakış açısı değerlendirilerek yazılmış. Olaylar tüm ayrıntılarıyla değerlendirilmeden yazıldığı apaçık bir şekilde ortada.

Belli bir görüşü empoze etmenin başka bir yolu olarak yazıldığı da ortada.

Firar'a katılıyorum.... Ona ek olarak da...

Olay tamemn bulunduğumuz koşullar değerlendirilmeden yazılmış.
o zaman size şunu söylim. Bir budist üniversitelerimize istediği kıyafet ile girerse ne olur. Çoğumuz ilginç gözler ile bakıp güleriz. Ama .... Gerisini anladınız zaten...

Olay aslında tamamen bundan ibarettir.

Eğer yazı tamamen medya eleştirisi hedef alınarak yazılmış olsa idi onun ne kadar yanlı olduğunu gösterecek daha etkili göstergeler var... Azıcık gazete okumak yeterlidir...

Bulunduğumuz şartlar...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eğer yabancı futbolcu İsa ya inanıyorsa bunu istediği gibi dile getirip. formasına dahi yazabiliyorsa bunu benin ülkemin futbolcusu da yapmalı...onlar yapınca iyi biz yapınca hobaaa laiklik elden gidiyorrr. çok saçma....

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim sıra arkadaşımın annesi hristiyan diye çocuğu okuldan kovmuşlardı ( din öğretmeni ve birkaç öğrenci ) ... müslümanlık bu mu ?

din tartışmasına da girmeyelim bence hiç... şartlar hiç eşit değil.

o sizin yaşadığınız yerle alakalı birşey bence, benim okulumda ateist öğrenciler dolu kimse onlara farklı muamele yapmıyor.

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzmeyin birbirinizi arkadaşlarım gelin link alımı yapalım :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sevgili T3chn0;

medya'nın ne kadar iki yüzlü olduğunu göstermek.

amacında olduğunuzu söylediğniiz. Yazıdan bu noktanın önemli olduğunu söylüyorsunuz.
Ki medya'nın da ne kadar iki yüzlü olduğu, yandaş olduğu da aşikar !

Şimdi analizimize gelelim.
Bakın konuyu açtınız ve konu medya dışında her tarafa dağıldı. Ayrıca haber sitesinde ki yorumlara da baktığımızda medya dışında ki yönlere dağılmış bir şkilde yorumlar yapılıyor.

Şimdi gelelim sonucumuza. Bu yazıyı yazan kişiler bunu hesaba katmadan mı yazdılar acaba !

Yandaş Medya, Satılmış Medya İstemiyoruz Tabiki !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5