İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

elmasgunes.net kimdir?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sverdlow' Alıntı:
banlanma sözkonusu değildir. adsense açısından ters bir durum olmuşsa sadece uyarılmıştır. sadece aç gözlü soytarılar banlanır bence.

ne demek bu şimdi banlanan herkez soytarımı ? Bende ban yedim ? Bence önce tartmalısın laflarını.Soytarı dediğin insanların arasındasın.Lütfen özür dile ve kendine (insan a ) yakışanı yap

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
ne demek bu şimdi banlanan herkez soytarımı ? Bende ban yedim ? Bence önce tartmalısın laflarını.Soytarı dediğin insanların arasındasın.Lütfen özür dile ve kendine (insan a ) yakışanı yap
Soytarı lafı ağır kaçmış bu doru ama galiba hile yapıpta banlananlara biraz kızıyor.

M

mfk_1868

Misafir
sorumun amacı bu tarz sitelerde adsense kullanmak yasakmı değilmi bunu öğrenmekti? Yoksa banlanıp banlanmaması önemli değil.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapidshare 1 yıldan fazla süre adsense bulunduğuna göre yasak değil...

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
emredersiniz!
bu mesele türk filmlerindeki gibi, hapishaneye düşen herkesin kendisinin masum olduğunu ileri sürmesine benziyor. Elbet banlanmalarda istisnai durumlar olabilir ama tutupta hilecilerden özür dilememi bekleme!!

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tartışmayı uzatmak istemezdim.. Ancak bana -rep vermenden dolayı sana bir mesaj atıp konuyu açmamak üzere kapatacağım.Çünkü konuyu çok dağıttım. elmasguneş arkadaşımdanda özür dilerim.

önce kendin iki mesajın arasındaki çelişkiyi bul ve sonra mesaj at lütfen.burada kimse kimseye emretmiyor.Bunlar daima isteklerdir.

banlanma sözkonusu değildir. adsense açısından ters bir durum olmuşsa sadece uyarılmıştır. --------sadece aç gözlü soytarılar banlanır bence.-----

burada dediğinle

Elbet banlanmalarda istisnai durumlar olabilir ama tutupta hilecilerden özür dilememi bekleme!!

burada dediğin birbirini tutmuyor.Herkezi kastetmen yanlış.En büyük yanlışında, yanlış yapan bir insana soytarı diyerek aşşağılamandır.Hile yapmayan bir insana bu yakıştırman çok yanlıştır.Google son zamanda uyarmaya başlamıştır.bunun sebebide zaten yabancı forumlarda çokca tartışıldı.Yahoo ve msnnin gelmesi ardından basit hatalarda insan banlamasını azaltmaktır.
Buda demektirki google bugüne kadar basit hatalar yapan ; kod yerleşimi hatası, banlanmış sitelerde bilmeden kullanan, kuralları okumadan kulaktan dolma bilgilerle üye olupda kod kullanan kişiler...

Hala haksız banlamalar olmaktadır, bununda önüne geçmek çok zordur.Birine uyuz ol 10 kişiye söle, uyuz olduğun kişinin kodlarına tıklattır ve google den banlansın.. Bu adamdamı soytarı ? İstisnai durumlar demişsin.. Orası banlanması , hile yapması ne seni nede beni ilgilendirir.He dersenki reklamveren hakkı ; bırak onuda google düşünsün.O kadar para kazanıyor.Sistemini geliştirsin v.s. önlemler alsın... Yurt dışında sponsor olan firmalar türkiye ' ye girmiyor dersende... Bizlerde senin kadar bu konuda üzgünüz.Bizlerde paralar kaybediyoruz.Ama bu kimseye hakaret edebiliriz anlamına gelmiyor... Bence lafını tartmalısın.O mesajını sıradan bir forumda atsan tepki görmezsin ama webmasterlerin olduğu bir forumda yazarsan bu tepkiyide göz almalısın..

sakin ol diyipde verdiğin - rep ' e karşılık vermiyeceğim.Teşekkür ederim..

Sana karşıda ağır, kırıcı olduysamda özür dilerim..Senden de soytarı dediğin, haklı yada haksız banlanan tüm webmasterler adına bir özür rica ediyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5