İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

elmasgunes.net, yenilik

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fdc'de bulunan tüm serverlardaki yaklaşık 2 milyon dosya silindi diye biliyorum.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef FDC ile HDD'lerin kargolanması konusunda anlaşamadığımız için tüm dosyalar da Hemen Paylaş'ın kapanması ile birlikte silindi.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Çok eski bir konu, tarihi: 2005-04-28. Şimdilerde, hosting ve domain işlerini tamamen bıraktık, projeler ve tatil üzerinde çalışıyoruz :D

Ayrıca Hemen Paylaş'ın kapanma konusu bizim elimizde olan bir neden değildi. Bu yüzden bizi suçlamanızı gayet yersiz buluyorum. Bugünlerde uluslararası platformlarda devam eden telif hakları ihlal davaları ve hatta bazı telif hakları ihlal davalarını kaybeden en ünlü paylaşım sitesi Rapidshare'nin bile yasal durumu net değilken, Hemen Paylaş sitesini tekrar açma konusunda ciddi endişelerimiz bulunmaktadır.

Ben telif haklari konusunda sizi suclamiyorum zaten, benim uzuldugum o kadar kisa sure icinde kapanacagini belirtmenizdi, 2 gece icinde 2 serverimla dosyalari yedekleyecegim diye canim cikti, forum u bastan asagiya yenilemek zorunda kaldik. 3 4 gun once bildirseydiniz o kadar zorlanmazdik datalarin bir kismida silinmiş oldu.

Yinede muthiş bir projeydi hakkiyla yaptiniz ve elinizde olmayan sebeplerden dolayi boyle oldu biz bunun farkindayiz ve hepde yaninizda olduk zaten. Bundan sonraki projelerinizide sizi destekleyecegimden supheniz olmasin.

Unutmadan, para kaygisi gutmeden yayimladiginiz filistin ve denizfeneri reklamlarinida unutmadim, unutmamda.. Allah sizden razi olsun diyorum!

Iyi calismalar.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maalesef FDC ile HDD'lerin kargolanması konusunda anlaşamadığımız için tüm dosyalar da Hemen Paylaş'ın kapanması ile birlikte silindi.

Merhaba,
Sadece FDC datacenterina baglımı çalışıyorsudunuz? nekadar büyük olursa olsun dosyalar Yedek alabilirdiniz gerci bu konuda sizde haklısınız o kadar dosyayı başka dc de tutmak zor olacaktı. Şahsen ben 790 GB dosyamı ayda bir başka datacentere taşımaktan gocunmuyorum zor oluyor ancak acı tecrübeler insanları daha farklı düşünmek zorunda bırakıyor.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
790 gb lık dosyayı her ay başka datacentera neden taşıyorsunuz ki onu merak ettim?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merak edicek ne varki adam resimsakla.com veya net yazmis oraya biryere muhtemelen imagestore yada bunun gibi dosya eklenebilen bir sitesi var ve ziyaretcilerine iyi hizmet vermek adina datalari ftp backup ile farkli datacenterlarda tutuyor, bence cok masrafli ancak gercekten kaliteli bir davranis.

Boyle dusundugunu daha once bilsem sana daha farkli yaklasmayi denerdim, umarim kalbini cok kirmamisimdir.

Kolay gelsin.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap için teşekkürler..

yaptıgın her işde başarıyı elden bırakmadıgını bilmiyen yok...

tebrik ederim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5