İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emenike Fenerbahçe'de!!!

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Sezonun en çok konuşulan isimlerinden biri olan Karabüksporlu Emmanuel Emenike Fenerbahçe'ye transfer oldu. Nijeryalı futbolcu sarı lacivertli ekibe 9 milyon Euro bonservisle geldi. (ntvspor.net)

Fenerbahçe'ye hayırlı uğurlu olsun. 9 milyon euro biraz fazla geldi bana ama olsun. Henüz 24 yaşında, umarım değerini ilerleyen zamanlarda katlar...

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bi fenerli olarak emenike için bu kadar fiyat verilmesine üzüldüm emenikenin avrupa düzeyindeki değeri 2.5 milyon dolar fener yine her zamanki gibi yüksek para verip oyuncu alıyor inş güiza gibi elde patlamaz :D

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bi fenerli olarak emenike için bu kadar fiyat verilmesine üzüldüm emenikenin avrupa düzeyindeki değeri 2.5 milyon dolar fener yine her zamanki gibi yüksek para verip oyuncu alıyor inş güiza gibi elde patlamaz :D

9 milyon euro ödenmiş bonservis bedeline. Şampiyonlar Ligi'nden gelecek olan gelirin yanında bu para hiçbirşey değildir.

Çok istiyordum bu transferin olmasını. Orta sahada Mehmet Topuz ve Emre, kanatlarda Gökhan Gönül, Andre Santos, Dia ve Stoch, forvet arkasında Alex, forvette ise Niang ve Emenike... Müthiş oldu müthiş...

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
sezeri aldık o da çok başarılı bi oyuncu olacak umarım.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
sezeri aldık o da çok başarılı bi oyuncu olacak umarım.

Sezer, muhteşem bir transfer olacaktır. Bu transferin açıklanmasını dört gözle bekliyorum. Süper Lig'de en çok istediğim futbolcu, çalım kabiliyeti oldukça yüksek bir isim.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bu paraya fener istediği sağ açığı alırdı :) fenerin tek eksiği sağ kanatta iyi bir hucum oyuncusu.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bu paraya fener istediği sağ açığı alırdı :) fenerin tek eksiği sağ kanatta iyi bir hucum oyuncusu.

Sağ açık için dediklerinize katılıyorum. Gökhan Gönül'e alternatif olarak mutlaka birisi alınmalı. Bekir, kanat oyuncusu değil stoper olduğundan o mevkide yapamıyor, Okan'da çok genç olduğu için Aykut Hoca onu şimdilik oynatmıyor ama Aykut Hoca'nın aklında mutlaka sağ açığa bir transfer düşünüyordur.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bildiğim kadarıyla yaşıyla ilgili problem vardı kaçmış yaşı ?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

Kendisi gerekli açıklamaları yapmıştı. Yaşında bir oynama olmadığını ve 24 yaşında olduğunu belirtti. Bizim basınımız bilip bilmeden ortaya bir laf atmayı ve insanları suçlamayı çok seviyor.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bakalım avrupada nasıl bir performasn sergilicez transfer yapıyoruz ama degecek mi ?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Orhan Şam da Fenerbahçe'de. İlhan Cavcav açıkladı, hayırlı olsun o da.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
kanat sıkıntısı da olmaz orhan da iyi oyuncu. bi de orta saha alsalar iyi olacak. yobo yerine serdarı alsalar . yabancı sınırı açılır .

Ekleme:

adamlar photoshop terk :D
http://www.sporx.com/futbol/superlig/tartismalara-son-noktaSXHBQ234995SXQ
aynı resmi koymuslar yalandan kimlik diye.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Emenike fenerde iş yapacaktır iki sezon canlı canlı izledim artık tvlerde görürüm :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5