İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emlak - Firma - Seri İlan Scriptleri Bedava İndirin.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,

Kendi yazdığım ve editlediğim bazı scriptleri sizler ile paylaşmak istedim. Kodlama ASP dilinde olup herhangi kapalı bir kod olayı yoktur. Direk indirip kullanabilirsiniz.

Emlak Tasarım ve Scriptleri: http://www.unpoo.com/tr/web-yazilim/emlak-scripti.html
Link düzelendi ve girdiğiniz adreste 3 emlak scriptinden biri free olarak indirilebilir durumdadır.

Basit Firma Scripti: http://www.unpoo.com/tr/web-yazilim/bijuteri-aksesuar-scripti.html
Arkadaşlar linkler değişti ve buradan aksesuar vb ilgili scripti indirebilirsiniz. Firmalar içinde kullanılabilir ama diğerleri için bize siteden yazarsanız onları da düzenler size sunarız.

Seri İlan / Sarı Sayfalar: http://www.unpoo.com/tr/web-yazilim/seri-ilan-scripti.html
Burada da iki adet versiyon vardır biri v1.3 diğeri v1.5 tir. Bana kalırsa v1.3 daha hoşuma gitmiştir. Bildiğiniz gazetelerin sarı sayfaları gibi yapmıştım özellikle v1.3 olanı. Link düzenlenmiştir.

Arkadaşlar linkler ilgili kategorilerde ve üyeliksiz indrebilirsiniz. Hepsinde toplu şekilde verdim ki alanlarda bir kaynak olsun. Herhangi bir teknik destek kolay kolay olmayacaktır ama yinede grekirse forumlarından sorunlarınızı belirteblirsiniz.

Saygılar sunarım.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Teşekkürler hocam, PHP olsaydı daha bir memnun olurdum :)

Arşivimde free olan yabancı PHP scriptlerinden Türkçe yaptıklarımda var ama arşiv 25-30GB civarında işlerden fırsat oldukça mutlaka onlarıda çıkartıp tanıtımlarını yaparak dağıtacağım. Yaklaşık 98 yılından beri olan bir arşiv olup sadece 6-7GB lık kısmı kendi yazılımlarımdır.

İnşallah kısa sürede onlarıda eklerim.

Aynı zamanda 5 CD lik tasarım arşivim var ki hepside HTML olarak dökülmüş tasarımlar zamanla onlarıda ekleyeceğim.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arşivimde free olan yabancı PHP scriptlerinden Türkçe yaptıklarımda var ama arşiv 25-30GB civarında işlerden fırsat oldukça mutlaka onlarıda çıkartıp tanıtımlarını yaparak dağıtacağım. Yaklaşık 98 yılından beri olan bir arşiv olup sadece 6-7GB lık kısmı kendi yazılımlarımdır.

İnşallah kısa sürede onlarıda eklerim.

Aynı zamanda 5 CD lik tasarım arşivim var ki hepside HTML olarak dökülmüş tasarımlar zamanla onlarıda ekleyeceğim.

Keşke herkes sizin gibi olsa hocam. Adamlar w.arezden indirdiklerini kendi yazılımları gibi satarken siz kendi yazılımlarınızı bile ücretsiz dağıtıyorsunuz.

Arşivi (eğer zaten dağıtmayı düşünüyorum diyorsanız) DVD'ye çekip gönderme şansınız olursa müteşekkir olurum, kargo, dvd masraflarını karşılarım.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
melancholia kardeşim vala son baktığım zaman 30GB den fazla script ve tasarım olduğunu gördüm. Bunların tahminen 7GB lik dilimi bana özel işler. Kendi yazdıklarım düzenlediklerim vs. Diğerleri de bedava veya klon olarak yazılmış işler.

Örnek php olarak piyasaya verilen GG benzeri klon script. Millet bunu alıp düzenleyip ben yaptım diye satmaya kalkıştı. İşin aslı script klon yazıldı ve adamın kıyıda köşede kalmış sitesinde bedava dağıtıldı ama bizim uyanıklar buna para istediler işte. Sözün özü bu tür bir çok yerli yabancı script var ve artı yabancılardan kendi düzenlediklerim var. İşlerimden fırsat kalmıyor ki bunları bir düzene bindirip upload edeyim.

Yalnız yukarda bahsi geçen emlak temasını ilgili konuya ekledim oradan da indirebilirsiniz.

---- Edit ---

Arkadaşlar r10 da biri kalkıp yazmıştı hotfile kasıyoruz filan diye oradaki konuya screen ekledim. Benim bunlardan herhangi bir kazancım yoktur bunu bilin isterim. Linkler sağlam durumda indiremeyen arkadaşlar bir daha bakabilirler. Hatta toplamda 200 e yakın indirme yapıldığını gördüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5