İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emlak Portalı Html+Css Profeyonel Tasarım 5 Sayfa Teklif İle Satışta

D

DjGlow34

Misafir
Özellikler
Html + Css Kullanılarak Tasarlanmıştır.
İndexte Manşet Bulunmaktadır
Hızlı Açılması İçin Gereken Teknolojiler Kullanılmıştır.

Teklif Usulü Satılacaktır.
Tekfilerinizi pm olarak bildirirseniz sevinirim.
İndex
Hakkımızda
İletişim
Satılıklar
Kiralıklar Sayfası Bitmiştir
Sadece Emlak Detay kaldı Bu Haliyle satılacaktır İsteyen Olursa Emlak Detay + ücret Olarak Yapılacaktır.
1.png
2.png
3.png
4.png

Konu Multitopic tir.http://www.webmastersitesi.com/kodl...eyonel-tasarim-5-sayfa-teklif-ile-satista.htm

D

DjGlow34

Misafir
İyinet cidden bitmiş 70 kişi bakmış bir kişi hayırlı satışlar dememiş o kadar kötü tasarımlarda en az 5 yorum var bunda hiç yok neyse zaten bundan sonra iyinette de olmayacam.

sercan001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam güzel olmuş hayırlı işler. kızmayın burası pek işlek bi yer değil açıkcası :D

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gerçekten güzel bir tasarım olmuş bi aralar çok düşünüyorumdum emlak sitesi açmayı eğer tekrar karar verirsem kesinlikle sizinle çalışmayı düşünürüm.. Hayırlı satışlar...

NeverMore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
tasarım güzel.genişliği artırmanı tavsiye ediyorum.

Ekleme: tasarım güzel.genişliği artırmanı tavsiye ediyorum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İyinet cidden bitmiş 70 kişi bakmış bir kişi hayırlı satışlar dememiş o kadar kötü tasarımlarda en az 5 yorum var bunda hiç yok neyse zaten bundan sonra iyinette de olmayacam.

İyinet bitmiş demek için burda en az 2-3 senedir bulunuyor olmanız gerekiyor. Ama daha 2 ay önce üye olmuşsunuz ve bitmiş diyorsunuz. 2 ayda mı bitti? Ayrıca neden biri gelip hayırlı satışlar desin? Konu ile alakalı mesajlar yazılması gerekiyor. Biri tasarım kötü dediğinde satış baltalamak oluyorsa bence hayırlı satışlar dediğindede öyle olması gerekiyor. Yani olumlu olumsuz tüm eleştirilere açık olmalıyız. Uzun lafın kısası, burda olmayacağınızı söylediğiniz için söylüyorum, hayatınızda başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi