emlak soru?

belda ergül

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Aralık 2014
Mesajlar
2
Reaction score
0
emlak sitesi

arkadaşlar www.birikimgayrimenkul.com diye bir site varmış kullanışlı olup olmadığı hakkında bilgisi olan varmı gold üyelik paketini almak doğru olurmu?

evet var isterseniz sizi kısaca tanıtalım.
www.birikimgayrimenkul.com emlak ilan sitesidir.“BİRİ KİM GAYRİMENKUL.com” bir internet sitesidir. Projenin hayata geçiş aşamasında BİRİ KİM GAYRİMENKUL.com”emlak ve inşaat sektörünü tek çatı altında toplamayı hedeflemektedir. Bu anlamda milyonlarca üyeye ilan ve ücretsiz üyelik imkanı sağlamıştır.
Türkiye değil Dünya geneline hitap edecek bir platforma geliyoruz.şuan bile birçok Yurt Dışından üyelermiz ve ilanlarımız mevcut siteyi incelediğinizde göreceksiniz. ayrıca sizler sadece ilanlarınızı paylaşıyorsunuz bizlerde tüm Türkiye geneli ilanlarınız bir çok sosyal paylaşım ağlarında paylaşıp sizleri hızlı şekilde alıcıya ulaştırıyoruz.
muhattap bulamama diye bir şey söz konusu değil sitemizin üzerinde canlı destek hattımız mevcut yaşadığınız sorunu anında yazıp cevap alabilirsiniz ve yine her bölgeye özel müşteri temsilcilerimiz mevcuttur.:ehule:alkış:
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst