İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emniyet Takipte

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün savcılığa 18 20 yaşların bir genç bir heyecanla girdi elinde bir kağıt, üzerinde bir tedirginlik yanımıza geldi elindeki evrağı uzattı evrak Emniyeten gönderilmiş 212.192.... ... numaralı ip ile internete bağlandığınız bilgisayardan yasa dışı sitelere girdiğiniz tespit edildi. Bu sitelere girmeye devam ederseniz hakkınız da yasal işlem başlatılacaktır.

Çocuk yasal işlemin başladığını sanıp adliyeye gelmiş. Yani demek istediğim hakikaten bi takip var.

Tebrikler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenonstop sen savcılıkta mı görevlisin tam olarak anlamadım?

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi hoşda cafelerden girenler ne olacak cafe sahibimi ceza yiyecek?
Mp3ü yasaklayan firmalar gibi o siteleride yasaklasınlar trden girişi yasakparaler öyle oldu

M

MasterTR

Misafir
yeme bizi. demek emniyete gittin ve taniklik ettin :D gulerler ya buna ba$ka yerlerde anlatirsan

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
girmeye devam ederseniz yasal işlem başlatılır demişler o safın neşi varmış karakolda (peki elinde zarf gibi bişi mi vardı yoksa mailmi atmışlar çünkü bügünlerde kandırmaya yönelik birsürü mail atılıyo)

bana birsürü mail geliyo böyle hakkınızda yasal işlem uygulanacaktır karakola gelin

gelmediğiniz için tutuklma emri çıkmıştır

bakın gelin geriye doru sayıyıoruz falan

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cafeciler korkudan son seviyede filtre programı kullanıyor.
Hemde ne filtre programı..Phpmyadmini bile engelliyor :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Benide Sayın Başbakan eklemiş MSNe başbakanlık sitesi için imza daki sitende link verirmisin der bende bakalım dedim... :D:D
Hay allahım ya arkadaşlar ben inanmıyorum ya yok uygun-değilya girdin gel karakola bu iş bataklığı kurutmak yerine sivrisinekleri öldürmeye benzer ki her ne kadar sivrisinek öldürmek için genelde uğraşılsa da bu konuda sanırım böyle bir şey olamaz ben inanmıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5