İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emo Amca(?!)

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu adamı yolda görseniz ne derdiniz Allah aşkına?
Türkiye'de yaşıyor ve 45 yaşında...

34897230.jpg

34897365.jpg

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İnsan belli bir yaştan sonra pek umursamıyor böyle şeyleri amcamda geyiğine yapmıştır böyle bir tarzı..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
"Hala çıtır peşinde, ruhu genç bu adamın!"
derim, hayat felsefesini merak ettim...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Gerçek olduğunu düşünmüyorum, gerçek olsa bile yadırganacak bir durumda yok. Herkes toplumun genel yargısı olan şekilde giyinmek, davranış sergilemek zorunda değil. Herkes bu amcamız gibi olsaydı, bugünün normalleri, anormal olurdu. :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Gerçek olduğunu düşünmüyorum, gerçek olsa bile yadırganacak bir durumda yok. Herkes toplumun genel yargısı olan şekilde giyinmek, davranış sergilemek zorunda değil. Herkes bu amcamız gibi olsaydı, bugünün normalleri, anormal olurdu. :)

Buda farklı bi bakış açısı. Ancak günümüzde normal bu değil. Ha eskiden beri bu şekilde devam etsek yadırgaamzdık tabiki ama bugün böyle şeyleri görmek hiçte normal değil.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Buda farklı bi bakış açısı. Ancak günümüzde normal bu değil. Ha eskiden beri bu şekilde devam etsek yadırgaamzdık tabiki ama bugün böyle şeyleri görmek hiçte normal değil.

Tam olarak demek istediğimde buydu, dediğin gibi günümüzde bir "normal" var ve bu normale herkes uymak zorunda değil. Emin ol ki, 100 sene önceki bir insanda, bugünün en normal insanına, bugünün normal insanlarının bu amcaya bakıp hayıflandığı gibi bakardı.

Demek istediğim gelecekte amcalar böyle birşey olabilir değil -ki hiç zannetmiyorum- demek istediğim kısa ve öz: herkes normal olmak zorunda değil. :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Evet haklısın. Gelecekte kimi normal karşılayacağımız belli bile değil :) Seninde dediğin gibi herkez normal olmak zorunda değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi