İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Empire Finance Group ile Güvenli Para Kazanın!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shagrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Empire Finance şirketinin geçmişi 2008 ekonomik krizine dayanıyor. Bu küresel krizde, çeşitli yatırım firmalarından tüccarlar piyasanın çökmesinden sonra hala ayakta kalabilmek için biraraya gelip bir ekip oluşturdular. 2 yıl boyunca bir ekip olarak çalıştılar, 2010 yılında ise artık yatırımcılarının paralarını da kendi yatırımlarıyla birlikte işletebilmek için İnternet Dünyasına girdiler.

Empire Finance tam 3 yıldır müşterilerine ANLIK ödeme yapan bir finans şirketidir, ve TÜM hyip monitörlerinde PAYİNG olarak gözükmektedir. Yine tüm hyip forumlarında 100lerce sayfalık konularda herkes anlık ödeme aldığını ve hiçbir şikayetlerinin olmadıklarını söylemektedirler. Kurulduğu günden bu yana 35.000 adet müşterisine kesintisiz destek sağlayan bir sistemdir.

Şirket adına çalışan 20 farklı ülkeden tam 55 profesyonel yatırım uzmanı, müşterilerin yatırımlarını New York Stock Markette, Forexte ve çeşitli Ticaret alanlarında kullanarak kazançlarını müşterileriyle paylaşıyor.

Siz bir yatırım yaptığınızda yaptığınız yatırım bu 55 yatırım uzmanından birinin hesabına gidiyor. Daha sonra bu yatırım uzmanı sizin paranızla dünya üzerindeki en büyük ve stabil şirketlerin fonlarından alıyor. Kısacası sizin yatırdığınız para 55tane yatırımcıdan sadece birinin yaptığı yatırımla büyüyor. Şirket, yatırımlarını yönlendirirken 15 yıllık tecrübesiyle kendi geliştirdiği ve başarısı kanıtlanmış otomasyon robotlarını kullanıyor, böylelikle zarar etmeleri imkansıza yakın oluyor. Ayrıca sizin yatırımınızı kullanan yatırım uzmanı zarar etsede geriye kalan 54 tane yatırım uzmanı sizin zararınızı karşılıyor, ve sonuç olarak kazancınızı devam ettırıyorsunuz. Tüm bu koruma faktörlerini göz önüne aldığınızda, Empire Finance Group, Size Asla Zarar Etmeme Garantisi Veriyor.

Empire Finance real bir şirket olduğu için, ve gerçek manada ticaret ile uğraştıkları için, bayramlarda ve haftasonlarında Marketler ve Borsa kapalı olduğundan bu günlerde kazanç sağlayamıyoruz.

Bir finans şirketiyle çalıştığımız için de, Dünya Ekonomisinin stabil olmadığı zamanlarda şirket ekstra yatırım yapmanıza engel oluyor, böylelikle yerine getiremeyecekleri sözler vermekten kaçınıyorlar ve içeride zaten parası bulunan müşterilerinin yatırımlarını da güvence altında tutuyorlar. Örneğin; şirket yılbaşından bu yana 1 kez olmak üzere 4 gün boyunca yatırım kabul etmemiştir. Bu da şirketin ne kadar güvenli hareket ettiğini gösteriyor.

Yatırım Planları

The Fast Start Program
- Toplam Yatırım Aralığı : 50$ - 999$
- Günlük Kazanç : %1.30
- Süre : 45 İş Günü
Ana Paranızı 45 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.

The First Capital Program
- Toplam Yatırım Aralığı : 1000$ - 4,999$
- Günlük Kazanç : %1.50
- Süre : 80 İş Günü
Ana Paranızı 80 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.

Business Program
- Toplam Yatırım Aralığı : 5,000$ - 100,000$
- Günlük Kazanç : %1.70
- Süre : 100 İş Günü
Ana Paranızı 100 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.

Firmanın Hyip Monitörlerindeki Durumunu Görmek İçin Buraya Tıklayın

Referans Kazançları Referanslarınızın Yaptığı Yatırım'ın %5'i Kadardır. Referans Kazançları Sadece 1.Level Referanslardan Sağlanır.

Şirket EgoPay Ve PerfectMoney ile Çalışıyor.

Buraya Tıklayarak Siteye Göz Atabilir ve Referansımla Üye Olabilirsiniz.
Linke tıkladıktan sonra sağ üstteki Sign Up botununa basın, eğer çalışmazsa, başka browserlarda deneyin (Firefox ve Chrome'da çalışmazsa Opera'da deneyin)

Siteye kaydolduktan sonra tek yapmanız gereken şey, Place Deposit diyerek paranızı yatırmak, daha sonrasında paranız size kazandırmaya başlayacak ve paranızı hergün çekebilirsiniz, 1 saniyede hesabınızda!! SADECE YATIR VE KAZAN!!

Empire Finance Group Şirketinin Resmi Türkiye Temsilcisiyim.
İletişim Bilgilerimden Ulaşarak Sistem Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz;

MSN : [email protected]

Yatırımımı 3 Martta yaptım, Gördüğünüz gibi hergün ödememi alıyorum. Talep ettiğim dakikada LR hesabıma yollanıyor para.

Arkadaşlar bu resimlerde görüldüğü gibi ödemeleri talep ettiğim dakikada hesabıma gönderiyorlar.

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir forumda da yazmıştım
Banners sallanıyor, Profit yerlerde, Benson Union ödemeyi durdurdu ama hepsinin gerisinden gelen bu sistem hala ayakta :)
Tebrik etmekten başka bir yorum yapamıyorum :)

shagrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir forumda da yazmıştım
Banners sallanıyor, Profit yerlerde, Benson Union ödemeyi durdurdu ama hepsinin gerisinden gelen bu sistem hala ayakta :)
Tebrik etmekten başka bir yorum yapamıyorum :)
hepsinin gerisinden geliyor demek dogru olmaz aslında

hem bannersbrokerdan hem benson uniondan eski bir sistem empire finance

Profit içinde, JBP yi hesaba katmazsak profitten de eski bir sistem empire finance :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Flood yapmaya devam ederseniz forumdan uzaklaştırılacaksınız. Bilginize.

shagrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sisteme Egopay Eklendi arkadaşlar, ödemelerimi de almaya devam ediyorum.

shagrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemde yatırım alımları tekrar açıldı, yatırım yapabilirsiniz. Bu hafta içinde de STP eklenecek sisteme.

shagrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, bu gün 4th of July yani independence day. Amerika'nın en büyük tatili, bu nedenle bu gün borsalar tatil olduğu için kar'lar bugün için yatmayacak.

İyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5