İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Empire: Total War'dan Yeni Görüntüler

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

256px-empire-total-war-boxart.jpg
Creative Assembly tarafından gelitirilen ve Sega tarafından yayımlanacak olan Empire: Total War adlı strateji oyunu, 2009'un Şubatında piyasaya sürülecek. Osmanlı İmparatorluğu'nun da yer alacağı oyun 18. asırda geçecek. Oyunda, ticaret ve diplomasi sistemleri geliştirilecek. Oyun, 3 boyutlu deniz savaşları desteği sunacak.
n6.jpg

Oyundan bir kare​

Bugüne kadar oyunla ilgili pek çok ekran görüntüsü yayımlandı. Bu ekran görüntülerine ulaşmak için buraya, videolar içinse buraya tıklayınız. Ayrıca, Oyunla ilgili olarak Total War Türkiye adlı bir internet sitesi de açılmış durumda. Oyunun resmî siteside ise buradan ulaşabilirsiniz.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzelmiş gibi de savaşlar da dahil görsel oyunları çok sevmiyorum ama ilgi çekici..

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu oyunu hiç oynamadım ama bakim nasıl bi oyun dvd mi fiyat ne kadar ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5