İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emporio Armani AR5905 Erkek Kol Saatleri

beachturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Hemen al : 70 :tl

havale-eft.png

master.png

visa.png

Mağazada Satış Fiyatı 1183 :tl

Saati taktıktan sonra kolunuzda farketmeyen kız olursa kızı ücretsiz vuruyoruz :D

Özellikle belirtiyorum arkadaşlar ürünün orijinali ile arasında görsel olarak fark bulana ürünü hediye ediyorum pek çok yerde bu ürünler orijinal adı altında satılmaktadır. Kaliteleri yüksektir orijinali ile ayırt etmek oldukça zordur.

beyaz%201.jpg

kahve%202.jpg

kahve.jpg

ar5905-b.jpg

ar5905_detail05.jpg

vljum.jpg

Diğer Renkleri İncelemek İçin Tıklayınız

Resimler Tarafımca Çekilmiştir Birebir aynı Ürün Gelecektir

ÇELİK KASA

-ÇELİK ÜZERİ SİLİKON KAPLI KAYIŞ

-TARİH GÖSTERGESİ

-MİNERAL CAM

-VİDALI KAPAK

-50 METRE SU GEÇİRMEZLİK

images
ürünler 1. sınıf replikadır orijinalinden ayırt etmek oldukça zordur
images
Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 4 -7 tl arası tutmaktadır
images
aynı gün kargoya verilmektedir.
images
4 farklı renk mevcuttur beyaz mavi siyah ve kahverengi
images
Ürünlerin servis garantisi yoktur, kargoda meydana gelebilecek kırılma çizilme vb sorunlar için tutanak tutturan arkadaşlara koşulsuz para iadesi vardır
images
Önce al sonra ödem +100 trade için geçerlidir
images
dileyen arkadaş ürünü ambalajından çıkarmadan iade edebilir ( kargo masrafları karşılanmalıdır )
images
Ürünler saat kutusunda gönderilecektir. isteyen arkadaşa ücretini ödemesi kaydı ile orijinal kutuda da gönderim yapılabilir
images
Forumun herhangi bir nedenle kapalı kalması durumunda süre uzatılır lütfen bu durumu göz önünde bulunduralım
images
Forum dışı [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5