İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en çok kazanan site

B

berojlubaran

Misafir
türkiyenin en çok kazanan sitesi hangi site acaba
çok merak ettim öğrensem öğrensem burda öğrenirim dedim
ve burada işte
sizce en çok hangi sie para kazandırıyor sahibine

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ürün pazarlayarak mı? yoksa sadece web içeriği ile mi?

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyor.com'un iki ortağından birinin birbuçuk milyon dolarlık yatı olduğunu biliyorum. Kendisi İTÜ mezunu mimar, dolayısıyla tüm servetini siteden yapmış durumda. Ve şirket önümüzdeki günlerde borsaya açılacak. Kendi harcadığım listeleme ve komisyon miktarını düşününce şaşırmıyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
odevsiteleri' Alıntı:
gittigidiyor.com'un iki ortağından birinin birbuçuk milyon dolarlık yatı olduğunu biliyorum. Kendisi İTÜ mezunu mimar, dolayısıyla tüm servetini siteden yapmış durumda. Ve şirket önümüzdeki günlerde borsaya açılacak. Kendi harcadığım listeleme ve komisyon miktarını düşününce şaşırmıyorum.

peki sen gerçekten bu yatı bu sitedenmi aldığını sanıyosun :D...

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odevsiteleri' Alıntı:

Direk gittigidiyor'a sordum borsaya açılma konusunu
cevap yok canım ne borsası oldu :D

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://reklam.gittigidiyor.com/popup/forbes.htm burada adamlar bilip-bilmeden rastgele konuşmuşlar,belkide derginin kendileriyle röportaj yapmasının veriği havayla gaza gelmişler.

Şöyle diyor Gittigidiyor ortaklarından Serkan Borançlı ;
''Google Adsense'in sitede yapılan alışverişin üzerinden komisyon aldığını cebinden bir ödeme yapmadığını...''

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi