İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Çok Oynadığınız Oyun

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sim city 4 deluxe edition a bi bakıyım üç dört sene önce oynamıştım sim city ama fazla da tat vermemişti.

benim sürekli oynadıklarım

başta sims tabi ¦) saatlerce oynarım sıkılmam hiç. ve şimdiye kadar hiç packlerini kurma şansım olmadı çok istemememe rağmen. yapabilmiş arkadaş varsa özelden ulaşırsa süepr olur.
ultima online (yaş ortalaması serverlarda genelde 12 ama oyunu sevdiğim için kimseyle muhattab olmadan takılıyorum kendi başıma napiyim)
pharaoh sever oynarım içinde savaş olan bi oyun ama opsiyonel o kısmı.
bi de hospital diye oyuna tıklayınca dosta falan bişeyler yazıyo heralde bilgisayar ilk çıktığında yapmışlar oyunu sonradan da hiç geliştirmemişler windows 98 için bile diğil o derece ama o da hoşuma gidiyo. hastane ortamı var doktorlar hemşireler hastaneyi geliştiriyosun tedavi ediyosun falan. tam benim sevdiğim tarzda olduğu için uyduruk oyunu her formattan sonra tekrar kurarım genelde ¦)

Ben de eski bir ultima online oyuncusuyum.Hangi serverda oynuyorsun şu an?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kaç senedir şöyle oyun oynmıyom arada karşıma insan geçerse öyle yoksa bilgisayar tat vermiyo. Bağramıyosun bilgisayar olmaynca yeah diye:p

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayatımda sadece 3 kere araba oyunu oynadım(need for sped ismini tam olarak hatırlıyamıyorum)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayar oyunu oynamıyorum fakat play station 2 de pes6 vazgeçilmezimdir:)

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlarla hamaci'den fifa 2006 yapıyoruz bu aralar, hiçde fena olmuyor..

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Age of Empires 2, Fifa 2007 ve Counter Strike oyunlarını oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim... Counter Strike baya bi eski oyun baya oldu çıkalı ama gene de unutulmaz hoş bir oyun. ama aralarında en hoşunuza gidicek olan oyun bence 2007'dir... Age of Empires2 hastalık yapar oda iyi ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5