İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Etkili Backlink Paketleri

FuNch

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
★ Sıradan çöp hizmetlerle karıştırmayın, kaliteli bir hizmet vermek için elimden geleni yapıyorum.

★ Kendi sitemle ilgilenir gibi sizin sitenizle ilgileniyorum.

★ Kendi kullanmadığım hiçbir şeyi sizin sitenize yapmıyorum.

★ Bütün işlemleri tamamen el ile manuel yapıyorum.

★ Otoriter siteler Dünyaca bilinen sitelerdir. Pr değerleri yüksektir (pr7-pr9) ve alexa değerleri çok düşüktür. Aralarında edu ve gov olanları vardır, eklemeler manuel ve çöp olmaması için rastgele yapılmaktadır.

★ Bütün paylaşımlarda 20-30 kelime arası bir yorum yazılır ve daha sonra linkiniz atılır.

★ Tanıtım yazıları tarafımızdan yazılmaktadır ortalama 150 kelimedir seo uyumludur.İçerisinde 1 anahtar kelime link çıkışı ve 1 url bulunmaktadır.

★ Eklemeler dofollow / nofollow karışık yapılmaktadır.

★ İşlemler sonrasında ping atmıyorum atmanızı tavsiye etmiyorum.

★ Siparişler 3-5 gün içerisinde tamamlanır. (Yoğunluğa, sitenin yaşına ve aldığınız pakete göre değişir. Sipariş geçmeden önce lütfen sorun)

★ Çalışmalarda kullanılan hesaplar farklıdır ve her site için farklı ip ile çalışma yapılır. Bazı sitelerdeki hesaplarımız 8 yıllıktır.

Paketlerimizi Web Sitemizden İnceleyebilirsiniz.
https://www.backlinksatinal.net/

Paketlerin Fayfaları Nelerdir?

Alexa sıralamanızı düşürmeye yardımcı
Anahtar kelime sıralamanızda yükselme yardımcı
Pagerank değerinizi yükseltmeye yardım edebilir
İndex hızınız yükselebilir
Her kelimenin çalışması ayrıdır, çalışmalarımızda pakette ne varsa o yapılır ilk sayfa ilk sıra gibi garanti verilmez.

Sizden İstediklerimiz?

Site adresi:
Site Açıklaması: Max 30 kelime
Anahtar kelimeler: Max 3 tane ve önem sırasına göre yazınız
Mail adresiniz:

İletişim

E-mail: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5