İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en fazla kaç sayfa indexletilebilir ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belirli bir limit olduğunu düşünen var mı ?
en çok kaç sayfanız indexlendi ?
en fazla sayfası indexlenen siteler hangileridir ?
olaya " kalite site yap böyle şeyler sonradan gelir " açısından yaklaşmazsanız sevinirim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En fazla indexlenen sitem 356.000 ' idi. Forumdaki bazi arkadaslar sahitler hatta. Ancak PR degerinin 0 olmasi nedeni ile site 6 gun kapali kalmisti index sayisi 300 'e dustu ... :(

S

Semih

Misafir
peki çok sayfa indexte tutmayı nasıl başarabiliriz. benim site 900 du arttı arttı 3000 falan oldu sonra bi baktım yine 800 lere dustu.çogu sitede goruyorum 10000 indexli halde falan oluyo (ki çogu forum sayfaları oluyo) bu indexlenenlerin kaybolmaması için ne yapmak lazım sizce???

K

korsan_cd

Misafir
önemli olan çok sayfa indexletmek degil.benim 520 indexli sayfama google
7000 küsür kişi gönderiyor çünkü çogu ilk sayfada.ama 40.000 indexli ingilizce sayfama 100 kişi göndermiyor çünkü üst sıralara çıkamıyor.Olaya böyle bakmak gerek bence...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
way be binlerden bahsediyosunuz.benim sitede 34 sayfa indexlemişler :)

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya şöyle bir olay: Benim sitenin indexli sayfası 30 du, 70 oldu ama o eklediği 40 index'in title ve içerik yoktu. Sonra onları sildi toptan alım yaptı 100 küsür oldu. Sonra 400 küsür oldu. Şu an birden 4000 küsüre yükseldi. Ama eklenen 3500 civarı sayfa sırf adres olarak görünüyo title ve içerik yok. Biliyorum ki onlarda silinecek ve takrardan toplu olarak title ve içerikli olarak gelicek bir süre sonra. Zamana bırakmak lasım.

P

PyScHo

Misafir
Benim de 40 sayfayi indexlemis.5-6 tane subdomain kullanarak site içerigiyle ilgili ama ayni adrese yönlendirsem. Google banlama riski var midir ??? :D

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet risk vardır.Ayrı sayfalarınızın içeriği hem konuyla ve sayfa adıyla aynı olmalı, hem de sayfa içeriğiniz kopya olmamalı, vs. vs.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5