İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Garanti ve En Hızlı Para Kazanma Yöntemi

mertist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni bulduğum bu site ile para kazanmak çok kolay !

Hemen buyrun sizde başlayın

Her click 5 ile 1 cent arasında değişiyor üstelik bir günde 30 tane reklam oluyor bu sayede çok hızlı kazanç yapabilirsiniz

Bir günde 2$
Bir haftada 14$
Bir ayda 60$

Hemde sadece boş zamanınızı değerlendirirken yapabilirsiniz...

Ödemeler 5$ olduğunda isteniliyor .. Ve 7-8 saat içinde geliyor garanti..

İşte link arkadaşlar refimle üye olmanız için : TıklayıN

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaştığın için sağol arkadaşım ama benim bir korkum var.bu gibi şeylerden pek anlamıyorum bir ara referans sitelerini denemiştim sadece onlardada pek başarılı olamadım işin açıkçası.ve bu forumada yeni üyeyim ve herkesin söyledikleri bu gibi sitelerden kazanç elde etmek çokta kolay değil ve yaptığımız işe değmez cinsten olarak söyleniyo.
benim girdiğim referans siteside işte site linkleri var siteye bakıyon ondan sonra altında bir yer var oraya "ooo great web site i like this site" felan türü şeyler yazıyordum.ondan sonra belirli bir miktar para birikti baktım 40 dolar olunca çekilebiliyo para.
bide ben 12 dolarmı ne yapmıştım.sonra reklamlar çıkmadı ne zaman girsem bu gün reklam yok felan diyordu link vererek ref kullanarak diğer insanları çekip kişi başına bilmemnekadar para alıcaksınız yazdı birkaç kez denedim sonra sarmadı beni çokta zor geldi işin açıkçası.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme aldınız mı? Çünkü bu tür siteler çoğu zaman scam çıkıyor, Ödeme yapmıyor(site: alexa 12 milyon / google pr0). Ödeme alan "canlı" birini görmeden bu tür uğraşlar ilk önce sizin zamanınızı boşa harcar. Eğer ödeme aldıysanız ve sistem işliyorsa ; buna binayen En Garanti Ve En Hızlı yöntem dediyseniz ilk mesajınızda, teşekkür ederim.

mertist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle tekrar selamlar tabiki başlığımda kanıt görerek yaptım
Uzun zamandır bu tarz siteleri inceliyorum ve aralarında en karlı gelen bu oldu bana ve kanıtı da işte şu araştırmalarımda gördüm

http://www.ptcmaster.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=207&st=0&sk=t&sd=a

Henüz 5 dolara ulaşamadığım için ödeme isteyemedim

ama şu anda 3 $ var ve 3 günde yaptım bunu ;)

Diğer ptc siteleriyle ilgilenenler varsa bilirler bazı sitelerde günde 10 cent kazanılıyo :) bu siteden kesinlikle ödeme alan var..

mertist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaştığın için sağol arkadaşım ama benim bir korkum var.bu gibi şeylerden pek anlamıyorum bir ara referans sitelerini denemiştim sadece onlardada pek başarılı olamadım işin açıkçası.ve bu forumada yeni üyeyim ve herkesin söyledikleri bu gibi sitelerden kazanç elde etmek çokta kolay değil ve yaptığımız işe değmez cinsten olarak söyleniyo.
benim girdiğim referans siteside işte site linkleri var siteye bakıyon ondan sonra altında bir yer var oraya "ooo great web site i like this site" felan türü şeyler yazıyordum.ondan sonra belirli bir miktar para birikti baktım 40 dolar olunca çekilebiliyo para.
bide ben 12 dolarmı ne yapmıştım.sonra reklamlar çıkmadı ne zaman girsem bu gün reklam yok felan diyordu link vererek ref kullanarak diğer insanları çekip kişi başına bilmemnekadar para alıcaksınız yazdı birkaç kez denedim sonra sarmadı beni çokta zor geldi işin açıkçası.

Şüphelerinde haklısın arkadaşım ama senin söylediğim sistemi biliyorum bi ara favoriydi o sistem ama sonra adamlar ödemeyi kesince durdu :) yani başlangıcta ödeme yapıp ses duyurdular sonra sustular kısacası sahte bi siteydi bu arkadaşım eğer gerçekten şüphelerin varsa bi kaç gün daha bekle arkadaşım 5$ a ulaştığım anda istek yapacağım buradan da sizlere sonucunu bildiririm ama bana yardımcı olursanız daha çabuk bir şekilde bu meblaya ulaşırız :)

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle bişey yapsak olmazmı messela herkes böyle kazandıran siteleri yazsa buraya yada yeni bir konu açılsa.
bu para kazandıran sistemlerden tek birtanesinden değilde diyelim 5 tane bu gibi hizmet veren sitelere üye olup tanesinden ayda 20 dolar kazansak 5 tanesinden 100 dolar kazanmak mümkün olur bu sayede daha kazanclı duruma geliriz hem daha fazla detaylı bu sistemler hakkında bilgi sahibi oluruz.
youtube'de uzun zaman önce görmüştüm earn money felan yazınca çıkmıştı.adam oraya referans sitelerinin listesini çıkarmış tek başına bakınca çok düşük ücretler almış gibi duruyo ama bütün referans sitelerinden topladığı parayı gösterince hatrı saylılır bir para çıkıyodu.
bunun gibi bişey yapsak daha mantıklı ve kazançlı ve gelişmeye müsait bir ortam olmazmı:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi