İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En güncel Film indirme Sitesi (Film indir TR)

GoKay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Filmleri indirip izlemek film sevenler için bir tutkudur. Bizde film sevenlerin bu rüyasını birazda olsa gerçekleştirmek için adam gibi yayım yapan dürüst bir site hazırlayalım dedik.

Her geçen gün film arşivimize bir yenilerini katıyoruz bu işlem gerçekten bir hayli zor oluyor çünkü kaliteli HD filmleri sizler için özenerek bezenerek seçip siteye öyle yükleyip sizlere sunuyoruz.

Filmlerin içerisinden tek tek orjinal görüntüye ait ekran görüntülerini alıyoruz. Bu şu demek oluyor neyi gördüyseniz onu izleyeceksiniz. Etrafta bir çok film sitelerine baktığımda hayal kırıklığı uğruyorum gerçekten, site sahibi filmin adını yazmış altına uydurmasyon bir link verip geçmiş bunları gördükçe üzülüyorum..

Siz hiç merak etmeyin film sevenler biz bu konuların üstesinden geldik. Site oluşturduğumuz Türkçe Dublaj Kategorimizde dublajsa dublaj altyazılı ise, altyazılıdır filmler kesinlikle hile hurda yok zaten siteye girip gezdiğinizde bunu açık ve net bir şekilde göreceksiniz.

Kesinlikle sitemizi ziyaret etmeden önce film indirmeyin arkadaşlar Film indir TR sitesi olarak sizleri düşünüp öyle filmler yüklüyoruz Adresimiz :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5