İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En güzel wordpress temaları burda

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
evedens-white-1.png

evedens-dark-1.png

Design Disease tarafından yapılmış bu tema 3 sütünlu olup iki farklı renkte kullanıcılarına sunulmuş. Renkleri beyaz ve siyahtır. Siyah olan çok güzel bir tema. Asalet abidesi...Temanın logo değişimi yine admin panelinden yapılabilmektedir.

Ön İzleme
White Temayı İndir

Dark Tema Önizlemesi
Dark Temayı İndir

<-------------------------->

moneyblog1.png

Design Disease tarafından, para işlem blogları, forex blogları için yapılmış mütüş tema. Yeşil ve mavinin kullanıldığı temada yine admin panelinden logoyu değiştirip text olarak kullanabiliyorsunuz.Tema tamamen ingilizce olup istekler doğrultusunda Türkçe'ye çevrilir. Afiyet olsun

Temanın Önizlemesi
Temanın İndirme Adresi

celebrityhq.png

Yine bir Design Disease çalışması ile karşınızdayım. Temanın adından da anlaşılacağı üzere sosyetenin nabzını tutan bir wordpress blogunuz varsa, bu tema biçilmiş kaftan. Sade ve şık görüntüsüyle göz dolduruyor göz.

http://designdisease.com/preview/celebrityhq

Temanın İndirme Adresi

Tema ingilizce tema olup yine isteyenler için Türkçe'leştirebilirim. Konu altından yorum bırakırsanız bu işi zevkle yaparım.

tipztheme.png

Merhaba arkadaşlar, blogumda da kullandığım ve yine Design Disease tarafından yapılan bu tema tam bir kişisel blog temasıdır. Logo kısmını ister text isterseniz de logo olarak admin panelden ayarlayabiliyorsunuz. Canlı demo şuan ki temamdır. Her an değiştirebilirim mantığıyla önizleme resmi de koyuyorum

Temanın Önizlemesi

Tema ingilizcedir. Tekrar hatırlatmakta fayda var. Temanın Türkçe'leştirilmesiyle ilgili şuan da bir çalışma yapmıyorum ama isteyenler için hemen çevirebilirim.

gadgetizer-1.png

Yine Design Disease tarafından yapılmış olan bir tema ile karşınızdayım. Tema tamamen ingilizcedir. Türkçe'leştirme isteklerinizi bana mail atabilirsiniz arkadaşlar. Tema adından da anlaşılacağı üzere gadgetlarla uyumludur. Ekşın özelliklerinden biriside admin panelden temanın logosunu ayarlayabilmemizdir.

Temanın Önizlemesi

Temanın İndirme Adresi

dailynote.png

Merhaba Wordpress ile bloglayan arkadaşlar/webmasterlar. Bu yazımda Design Disease tarafından yapılmış olan Daily Note temasını tanıtanacağım. Tema tam bir kişisel bloglama teması. Renk uyumu sadeliği ön planda bir temadır. Kullanmak isteyenlere;

Temanın Önizlemesi

Temanın İndirme Adresi

Tema tamamen ingilizcedir. Türkçe kullanmak isteyenler için itinayla Türkçe'ye çevirebilirim. Afiyet Olsun :cool:

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben kırık link göremiyorum,sorun sizde olmalı...

Forbidden

You don't have permission to access /preview/dailynotes on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache mod_fcgid/2.3.6 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 Server at designdisease.com Port 80

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İndirme linkine tıkladığımda direk karşıma winrarlı dosya çıkıyor,ilginç bir durum...

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hmm, farklı tarayıcıdan gireyim birde.

Diğerlerinde de denedim. Hata veriyor yine.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
temaların ön izlemeleri ile indirme linkleri çalışmıyor bende.

kamil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ampihon Kişisel WordPress Teması

Ekli dosyayı görüntüle 3788
Kişisel wordpress temaları kategorimize uzun zamandır yeni içerik eklemiyoduk. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda yeni bir kaç kişisel blog teması eklemeye karar verdik.

Tanıtacağımız tema “ampihon kişisel wp teması” dır. Temada bizce öne çıkan bölümler başarılı bulduğumuz sosyal düğmeler (google buzz , facebook , twitter v.b) ve sadeliğin getirdiği şık temasıdır. Temada ayrıca öne çıkanlar için “featured entries” bölümü de mevcuttur.

Demo: towfiqi.com/template/wordpress/?wptheme=Amphion%20Lite
İndir: wordpresstema.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=47

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5