İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İşlevsel Otomatik Link Değişim Sistemi "seografi" Artık Yayında!

backdoor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her webmaster ve SEO Danışmanının en ciddi sorununun backlink sağlamak olduğu aşikar. Link değişimi bu noktada en büyük yardımcımız oluyor.Ancak r10.net'in yeni kurallarına göre drop domainle değişimin yasaklanması veya çöp sitelerin sıklıkla değişim yapması gibi sorunların sıklığı bizi link değişimi yapmaktan soğutuyor.

Ayrıca bildiğiniz üzere link değişimi yapmak da zahmetli bir iş. Linkleri kopyalayıp yapıştırmakla uğraşmak ve düzenli değişimleri not almak,kodunu kaldıranları takip etmek gibi...

Tüm bu sorunları bir araya katınca,siteleriniz için link toplamak tam bir kabusa dönüşüyor ve bir çoğumuz biraz da üşendiğimiz için bu işi yapmamayı veya ücret karşılığı yaptırmayı tercih ediyoruz.

Bütün bu problemleri bir araya katıp,bu işi tamamiyle otomatikleştirmek ve bu işi yapan diğer sistemlerin yanında en harikasını yaratmak için forumdan çok yetenekli bir coder arkadaşla beraber oturduk ve seografi.com'u yarattık

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız proje için epeyce emek harcadık. Daha fazla bekletmeden sistemin özelliklerini liste halinde size sunmak istiyorum.

seografi.jpg

• Sistem öncelikle bir panele birden fazla sitenizi eklemenize izin veriyor ve dolayısıyla tüm sitelerinizi bu ağa dahil edebiliyorsunuz.
  • Dilediğiniz PR değerinde sitelerle değişim yapabiliyorsunuz. Ne kadar değişim yapmak istediğinizi siz seçiyorsunuz ve isterseniz alacağınız link sayısını kademeli olarak arttırabiliyorsunuz.
  • Sistemin en harika özelliklerinden birisi de, üye olurken kategori seçimine imkan vermesi. Böylece sistem ilk olarak sizle aynı kategorideki sitelere link dağıtmaya başlıyor ve akabinde size eşdeğer içerikli backlink sağlıyor. Bunun önemini bilmeyen yoktur sanırım.
  • Google Bomb ve Sandbox 'tan korunmak için tek kelime ile değişim yapmıyorsunuz. Sistemdeki panelinize girerek,yükselmek istediğiniz 3 kelimeyi girmeniz ve sonrasında kaydet tuşuna basmanız yeterli. Böylece sürekli aynı kelime ile link almayacaksınız ve Bomb gibi olası tehlikelerden korunacaksınız. Kelimelerde istediğiniz sıralamayı aldıktan sonra kelimeleri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • Ayrıca link değişimlerinin tespit edilmesini zorlaştırmak ve link değişiminden hit sağlanması imkanını sunmak için herkese link rengi imkanı sunduk. Yani seografi.com ağındaki sitelerin link değişim bölümleri rengarenk olacak. Böylece sitelerinizin altındaki kirli görüntüden kurtulacak ve Google Bot'un tek düze link tarlaları görmesini engelleyeceksiniz. Bu da sizin "Google Ban" filtresine yakalanma tehlikenizi minimuma indirecek.
  • Ayrıca üye olurken ekleyeceğiniz sitelerin tüm istatistiklerine (PageRank-Backlink Sayısı-Alexa-Domain Yaşı-Gelecek PageRank) panelinizden ulaşabiliyorsunuz.
  • Link değişimi yaptığınız siteler rakiplerinizden ise onları silebiliyor,sadece istediğiniz sitelerle değişim yapıyorsunuz.
  • Üyelerin eklediği siteler admin onaylı olduğu için,çöp siteler ve içeriksiz olanlar asla değişim ağına katılamıyor. Gözden kaçanları da bana PM ile iletmeniz durumunda anında kaldırıyoruz.
  • En önemlilerinden birisi de kodunuzu ekleyen siteleri Google Bot uzun bir süre ziyaret etmediği zaman sistem otomatik olarak siliyor. Dilerseniz admin panelinizden siz de linkinizi ekleyen siteleri Google Bot'un ziyaretine göre analiz edip,sorunlu olanları silebiliyorsunuz.
  • Linkleri kaldıran siteler sistem tarafından anında tespit edilerek değişimlerden çıkartılıyor ve yerine diğer siteler ekleniyor. Doğal olarak,standart link değişimindeki gibi kodları ekleyemeyenlerle uğraşmıyorsunuz.
  • Kısacası kaliteli link değişimi yapmanız için gerekli olan ve şimdi aklıma gelmeyen onlarca özellik ile beraber...
Ücretsiz üyeliğinizi alıp,hemen değişime başlayabilirsiniz. Sistem ile ilgili tüm öneri-eleştiri ve şikayetlerizi konu üzerinden veya PM ile bana söyleyebilirsiniz.

Bol backlinkli ve PageRank'li günler diliyorum :)

muratmoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılımı sonsuz döngüye sokan çok yetenekli yazılımcı arkadaş kimmiş ben onu merak ettim.

Arkadaş ilgi çeksin diye uydurdu mu yoksa?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5