İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi 10 SEO Aracı

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kullandığımız yararlı SEO Araçlarını bu başlık altında toplayalım. Eklemelerinizi bekliyorum.

1. SEO Quake
2. OpenSiteExplorer
3. Google Analytics
4. Page Speed Google Code
5. Backlinkwatch
6. Google webmaster tools
7. Domain-pop

Konuya SEOMoz araştırmasını ekledim. En fazla kullanılan araçlarla ilgili bilgi burada

cry1313

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel araçlar Backlinkwatch yerine domain-pop daha iyidir.

drupal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaşım için teşekkürler Backlinkwatch ücretli sanırım

carisma-seo

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar 1 hafta içerisinde istediğiniz kelimelerde ilk sayfaya getiririm ve en az 3 ay garanti veririm. amatör seo alarak sitenizi kirletmeyin.
Kurumsal, garantili, hizmet sözleşmeli ve fatura talep edenler için SEO hizmet faturalı SEO hizmeti almak için PM den mesaj atınız.
SEO amatör bir iş değildir, sandboxa girmemek ya da bundan birilerini sorumlu tutabilmek için kurumsal hizmet alın.

ofis mobilyaları

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo araçlarının kullanımı kurumu nasıl yapacaz. yardımcı olurmusunuz. gerçekten faydasını göre bileceğimiz hangisi

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim rakip backlinkleri takip için kullandığım seo spyglass yazılımı var. Backlinkwatch.com'a benzesede masaüstü yazılım olduğu için bulunan backlinkleri işaretleme, not düşme gibi özellikleri var. Linkleri ülkelerine ve arama motoru türlerine göre ayırıp detaylı analiz sunuyor.
Ücretsiz versiyonunda 1000'e kadar backlink gösterim sınırlaması bulunuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5