İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi 2 sonuç gösteriliyor !?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanırım bu aralar toptan bir değişim var google da Filtrelerden bahsedenler Kişisel aramanın etkisinden bahsedenler ve az önce rastladığım EN İYİ 2 SONUÇ olayı...

Domain adı aranınca bile en iyi 2 sonuç diye gösterilen 2 site benim sitemin hemen üstünde üstelik bir hat ile ayrılmış - haliyle yarı yarıya düştü hitler.

Google yine Yüksek hit alanın yanında olmuş - durum En iyi siteyi en kaliteli sonuçları çıkarmaktan öte Yüksek hit alana daha yüksek hit olayı olmuş - ZENGİNİ ZENGİN eden bir politika - bu durumu görünce artık websitesi işlerinden iyice soğudum.

Bir diğer sitemin de ana sayfası görünmez oldu hitler 1/5 ine düştü. Keyword aldatmacası yok spam yok. GOOGLE düzelteyim derken kral spamcı siteleri bile üstlere almış. Varsın dilediği gibi yapsın elden birşey gelmiyor. Bize de bu işleri bırakmak düşüyor.

Benden öne alınanlardan birine örnek - ne de kaliteli bir site olduğu gayet açık :
eglence, tatil, gezi, legalpara, sağlık, seyahat, sohbet,kelimatör,internet , müzik, sinema, msn ifadeleri, digital dünya, videolar, şarkı sözleri.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aradaki hat ile sözde en iyi 2 sonuç diğerlerinden ayrılmış ki arama yapanın ordan aşağı inmesi normal sonuçlarda 3. siteye inmesinden daha zor.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet ara ara bu tarzda gösteriliyor sonuçlar - varsın değiştirmesin sistemi google :) Bu olay girince işin içine hitler yarıya düşüyor.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bende de çıkmadı.
Oturum açan kişilerin aramasında gösteriliyordur sadece belki?
Gerçi ben oturum açmama rağmen gözükmedi. :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
örnekler çoğalıyor. Oturum açmayla ilgisi olmadığını belirteyim ... 10 sonucun üstüne 2 sonuç ekleniyor ve aranan sözcükle tam bağdaşan siteler dahi altta kalıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi