İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi android uygulama yapma sitesi hangisi?

ego

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

hazırladığım web sayfasını aynen görüntüleyecek tarzda bir android uygulaması yapmak istiyorum. bu tarz uygulamaları programlama bilmeye gerek kalmadan sadece link ile oluşturup apk veren birkaç site buldum ama kararsız kaldım. sizin deneyip memnun kaldığınız bir yer varmı?

andromo: andromo'nun kullanım fiyatları aylık 25 dolardan başlıyor. henüz bu ücreti karşılayacak bir meblağ kazanamayacağım için bana uygun görünmüyor.

appsgeyser: appsgeyser.com ücretsiz ve birden fazla türde uygulama yapabilmek mümkün. admob id verip uygulamanızdan para kazanmanıza da olanak sağlıyor ancak günde 100 yükleme ve yükleme başı 3 kere açılma oranını yakalayana kadar para vermemesi büyük bir dezavantaj. bu oranı yakaladıktan sonra da reklam gelirinin yarısını veriyor.

acme appmaker: acmeappmaker.com ile sadece web sayfası uygulamaları yapılabiliyor. ancak ücretsiz ve hiçbir kritere bakmaksızın reklam gelirinin yarısını direkt olarak kullanıcının admob hesabına yönlendiriyor.

şu an için acme appmaker en mantıklısı gibi duruyor. sizin önerebileceğiniz başka bu tarz site varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5