İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi Antivirüs Programı Sizce Hangisi?

Sizce En İyi Antivirüs Programı Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    30

baybilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En İyi Antivirüs Programı Sizce Hangisi?

A) Kaspersky
B) Norton
C) AVG
D) Nod 32
E) Avira

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Eskiden kaspersky internet security kullanıyordum ama çok kasıyordu, 1 saniyede açılan sayfa 3 saniyede zor açılıyordu.Arkadaşımdan eset smart security aldım ve hızla güvenliği son derece iyi.Bilgisayarı çok iyi olanlara kasperskyi öneririm diğerlerine alternatif olarak eset smart security öneririm.

Bide antivirüsleri önermem, kullanacaksanız adam gibi internet security kullanın..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bu konulardan çok açılıyor, geçmişte de 2-3 tane karşıma çıkmıştı.
En iyisi göreceli olmasa sıralanırdı; 1.şu 2.bu diye
Bence kaspi, alıştım çünkü...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Avira Antivir kullanıyorum 4-5 aydır. Öncedende Bit Defender kullanıyodum, onuda öneririm. Avirayı ücretsiz ve real time özelliği olduğu için kullanıyorum, testlerde de son derece başarılı gözüküyor.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaspersky bence fakat çokta antivirüs programı değiştirmedim. Hele hele Windows İnternet Explorer ve Mozzilla Firefox'ta ki açıklardan dolayı zaten herkesete bir antivirüs programı olması şart oldu.

Bilgisayarınızın özelliklerine göre seçtiğiniz programlar belki yararlı olmaz ama iyi araştırılması gerekir.

Herkese virüssüz günler dilerim :)

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence şuan kaspersky ve nod32 kapışması var. bunların yanında diğerleri etkisiz kalıyor. kaspersky koruma olarak nod32 yi birazcık daha bastırsa da nod32 bilgisayar performansına minimum etkiyle bu farkı kapatıyor bence :)

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avira antivir ve kaspersky :D ücretsiz olduğu için avira.. eğer para veririm diyosan kaspersky :D

ben de iyinet yılbaşı çekilişinden aldığım lisansla kullanıyorum kaspersky'yi onun dışında antivir kullanırım hep

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi